Sari la conținut
funcțiune3 ani pe piață

KRIKA S.R.L.

CUI 48647495J16/1737/2023

GHEORGHIȚĂ GEOLGĂU, Sat Pielești, Comuna Pielești, Dolj

În 2023: cifra de afaceri 9.787 lei, profit net 1.997 lei.

Despre KRIKA S.R.L.

KRIKA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 august 2023 cu numărul J16/1737/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48647495, cu sediul în Pielești, județul Dolj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine” (cod CAEN 4779). Firma are 3 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.787 lei, un profit net de 1.997 lei.

Date de identificare

CUI
48647495
Nr. Registrul Comerțului
J16/1737/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 august 2023
EUID
ROONRC.J16/1737/2023
Cod poștal
207450

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
9.787 lei
Profit net
1.997 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.197 lei
Datorii
9.300 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
20,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 81% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă9.787
Venituri totale9.787
Cheltuieli totale7.790
Profit / pierdere brută1.997
Profit / pierdere netă1.997
Active circulante11 mii
din care stocuri6.568
casa și conturi la bănci4.929
Datorii9.300
Capitaluri proprii2.197
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine
  • 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
  • 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre KRIKA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei KRIKA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KRIKA S.R.L. este 48647495. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/1737/2023, iar codul EUID este ROONRC.J16/1737/2023.

Unde are sediul KRIKA S.R.L.?

Sediul social al firmei KRIKA S.R.L. este în GHEORGHIȚĂ GEOLGĂU, Sat Pielești, Comuna Pielești, Dolj, județul Dolj, cod poștal 207450, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are KRIKA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei KRIKA S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine”, cod CAEN 4779. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată KRIKA S.R.L.?

KRIKA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 august 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma KRIKA S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0762 *** 279). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are KRIKA S.R.L.?

În 2023, KRIKA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.787 lei și un profit net de 1.997 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează