KOMBUCHA ROMANIA SRL
Str. PORUMBEILOR, Municipiul Satu Mare, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri 85 mii lei, profit net 13 mii lei, 4 angajați.
Despre KOMBUCHA ROMANIA SRL
KOMBUCHA ROMANIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2006 cu numărul J2006001181306 și codul unic de înregistrare (CUI) 19240829, cu sediul în Satu Mare, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 85 mii lei (-34% față de 2024), un profit net de 13 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 213 mii lei la 85 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 10 noiembrie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 19240829
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001181306
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 noiembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006001181306
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 10.11.2017
reactivat 05.12.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 85 mii lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 113 mii lei
- Datorii
- 220 mii lei
- Active totale
- 334 mii lei
- Marjă netă
- 15,4%
- Cifră / angajat
- 21 mii lei
-34% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 34% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 108 mii | 49 mii | 44 mii | 67 mii | 214 mii | 213 mii | 259 mii | 226 mii | 129 mii | 85 mii |
| Venituri totale | 108 mii | 49 mii | 57 mii | 86 mii | 227 mii | 543 mii | 482 mii | 477 mii | 321 mii | 391 mii |
| Cheltuieli totale | 251 mii | 95 mii | 522 mii | 422 mii | 388 mii | 504 mii | 469 mii | 461 mii | 304 mii | 372 mii |
| Profit / pierdere brută | -143 mii | -46 mii | -465 mii | -336 mii | -160 mii | 39 mii | 13 mii | 16 mii | 17 mii | 19 mii |
| Profit / pierdere netă | -145 mii | -46 mii | -465 mii | -337 mii | -163 mii | 34 mii | 7.933 | 12 mii | 13 mii | 13 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 3 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| Active imobilizate | 230 mii | 230 mii | 491 mii | 350 mii | 344 mii | 424 mii | 585 mii | 297 mii | 349 mii | 276 mii |
| Active circulante | 171 mii | 200 mii | 544 mii | 522 mii | 425 mii | 215 mii | 127 mii | 209 mii | 150 mii | 57 mii |
| din care stocuri | 5.326 | 11 mii | 404 mii | 348 mii | 192 mii | 129 mii | — | — | 3.246 | 2.475 |
| creanțe | 154 mii | 188 mii | 140 mii | 171 mii | 232 mii | 85 mii | 122 mii | 205 mii | 108 mii | 53 mii |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | — | 293 | 3.445 | 529 | 655 | 5.373 | 3.986 | 39 mii | 1.990 |
| Datorii | 1,2 mil | 1,2 mil | 2 mil | 2,2 mil | 785 mii | 621 mii | 687 mii | 419 mii | 399 mii | 220 mii |
| Capitaluri proprii | -750 mii | -796 mii | -989 mii | -1,3 mil | -16 mii | 18 mii | 26 mii | 87 mii | 100 mii | 113 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,5 mil |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 117 din 149 în județul Satu Mare și locul 7.716 din 9.974 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Satu Mare
- DARIANA IACOB S.R.L. · Satu Mare109 mii lei · 1 ang.
- DT ROAD SERVICE S.R.L. · Tur (oraș Negrești-Oaș)92 mii lei · 1 ang.
- ISZAK SRL · Satu Mare91 mii lei · 3 ang.
- STELA & IANIS SRL · Turulung90 mii lei · 1 ang.
- GV IONAS SRL · Satu Mare89 mii lei · 1 ang.
- SPĂLĂTORIA DINDEȘTI RNP S.R.L. · Dindești (com. Andrid)72 mii lei · 0 ang.
- PRESTIGE DETAILING S.R.L. · Trip (com. Bixad)64 mii lei · 1 ang.
- LUPU SRL · Satu Mare63 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
5 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 2475/83/2024/a302.09.2026
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată contestatie tabel definitiv creante
Curtea de Apel Oradea · Apel · Faliment · calitate: Creditor
- 2475/83/2024/a319.06.2026
contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar la raportul de activitate nr. 15 si la tabelul definitiv
Tribunalul Satumare · Fond · Faliment · calitate: Creditor
- 2475/83/2024/a222.07.2025
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată contestatie raport activitate
Curtea de Apel Oradea · Apel · Faliment · calitate: Creditor
- 2475/83/2024/a226.05.2025
contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar
Tribunalul Satumare · Fond · Faliment · calitate: Creditor
- 2475/83/202403.12.2024
procedura insolvenţei – societăţi cu răspundere limitată TERMEN ADMINISTRATIV-depunere raport activitate
Tribunalul Satumare · Fond · Faliment · calitate: Creditor
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5224 Manipulări
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Întrebări frecvente despre KOMBUCHA ROMANIA SRL
Care este CUI-ul firmei KOMBUCHA ROMANIA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KOMBUCHA ROMANIA SRL este 19240829, iar codul de TVA este RO19240829. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006001181306, iar codul EUID este ROONRC.J2006001181306.
Unde are sediul KOMBUCHA ROMANIA SRL?
Sediul social al firmei KOMBUCHA ROMANIA SRL este în Str. PORUMBEILOR, Municipiul Satu Mare, Satu Mare, județul Satu Mare, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are KOMBUCHA ROMANIA SRL?
Activitatea principală a firmei KOMBUCHA ROMANIA SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată KOMBUCHA ROMANIA SRL?
KOMBUCHA ROMANIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 noiembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma KOMBUCHA ROMANIA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 550). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are KOMBUCHA ROMANIA SRL?
În 2025, KOMBUCHA ROMANIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 85 mii lei și un profit net de 13 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este KOMBUCHA ROMANIA SRL plătitoare de TVA?
Da. KOMBUCHA ROMANIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 10 noiembrie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.