KOMAROMI SRL
Str. UZINEI, Municipiul Carei, Satu Mare
În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 2.815 lei.
Despre KOMAROMI SRL
KOMAROMI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 iunie 1994 cu numărul J30/866/1994 și codul unic de înregistrare (CUI) 5820419, cu sediul în Carei, județul Satu Mare. Activitatea principală este „Fabricarea de mobilă” (cod CAEN 3100). Firma are 32 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 2.815 lei. Între 2017 și 2021, cifra de afaceri a scăzut (de la 503 mii lei la 84 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 1995 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 5820419
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/866/1994
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 01 iunie 1994
- EUID
- ROONRC.J30/866/1994
- Cod poștal
- 445100
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.06.1995
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Carei
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 2.815 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 530 mii lei
- Datorii
- 7.722 lei
- Active totale
- 537 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 1% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 424 mii | 503 mii | 464 mii | 99 mii | 26 mii | 84 mii | — | — | — | — |
| Venituri totale | 506 mii | 584 mii | 537 mii | 147 mii | 69 mii | 1,7 mil | 13 mii | 18 mii | 16 mii | 12 mii |
| Cheltuieli totale | 573 mii | 628 mii | 547 mii | 170 mii | 97 mii | 620 mii | 9.165 | 10 mii | 6.778 | 8.801 |
| Profit / pierdere brută | -67 mii | -44 mii | -9.664 | -24 mii | -28 mii | 1,1 mil | 3.828 | 7.783 | 8.990 | 3.288 |
| Profit / pierdere netă | -67 mii | -44 mii | -14 mii | -27 mii | -29 mii | 1,1 mil | 3.559 | 6.634 | 7.624 | 2.815 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 6 | 6 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 712 mii | 584 mii | 591 mii | 518 mii | 452 mii | 4.519 | 2.283 | 1.855 | 1.427 | 999 |
| Active circulante | 430 mii | 472 mii | 72 mii | 45 mii | 34 mii | 1,2 mil | 894 mii | 902 mii | 532 mii | 536 mii |
| din care stocuri | 43 mii | 27 mii | 28 mii | 18 mii | 18 mii | — | — | — | — | — |
| creanțe | 16 mii | 26 mii | 26 mii | 8.374 | 138 | 4.420 | 4.822 | 5.407 | 6.185 | 7.629 |
| casa și conturi la bănci | 370 mii | 419 mii | 19 mii | 18 mii | 15 mii | 1,2 mil | 401 mii | 408 mii | 38 mii | 41 mii |
| Datorii | 33 mii | 71 mii | 103 mii | 73 mii | 65 mii | 12 mii | 10 mii | 12 mii | 6.629 | 7.722 |
| Venituri în avans | 250 mii | 170 mii | 110 mii | 65 mii | 25 mii | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 859 mii | 815 mii | 451 mii | 424 mii | 395 mii | 1,2 mil | 886 mii | 892 mii | 527 mii | 530 mii |
| din care capital subscris vărsat | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii | 100 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Satu Mare
- IOBE PROIECTARE S.R.L. · Satu Mare26 mii lei · 1 ang.
- EM GROUP SERVICE 2025 S.R.L. · Satu Mare16 mii lei · 1 ang.
- MASPERO SRL · Satu Mare0 lei · 1 ang.
- ALTO ESTILLO MOB S.R.L. · Satu Mare0 lei · 1 ang.
- CRAFTARO GROUP S.R.L. · Satu Mare0 lei · 1 ang.
- KASTOR WOODWORK CREATIVE S.R.L. · Satu Mare0 lei · 0 ang.
- MZM CONCEPT S.R.L. · Viile Satu Mare0 lei · 0 ang.
- MARSTA S.R.L. · Satu Mare0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3100 – Fabricarea de mobilă
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 3101 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
- 3102 Fabricarea de mobilă pentru bucătării
- 3109 Fabricarea de mobilă n.c.a.
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Întrebări frecvente despre KOMAROMI SRL
Care este CUI-ul firmei KOMAROMI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KOMAROMI SRL este 5820419, iar codul de TVA este RO5820419. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J30/866/1994, iar codul EUID este ROONRC.J30/866/1994.
Unde are sediul KOMAROMI SRL?
Sediul social al firmei KOMAROMI SRL este în Str. UZINEI, Municipiul Carei, Satu Mare, județul Satu Mare, cod poștal 445100, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are KOMAROMI SRL?
Activitatea principală a firmei KOMAROMI SRL este „Fabricarea de mobilă”, cod CAEN 3100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată KOMAROMI SRL?
KOMAROMI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 1 iunie 1994, deci are 32 ani de activitate.
Cum pot contacta firma KOMAROMI SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0261 *** 417). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are KOMAROMI SRL?
În 2025, KOMAROMI SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 2.815 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este KOMAROMI SRL plătitoare de TVA?
Da. KOMAROMI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 1995 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.