Sari la conținut
funcțiune; sediu expiratNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

KHUNKEN RO SRL

CUI 36308983J35/2036/2016

LUGOJULUI, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș

În 2016: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.648 lei.

Despre KHUNKEN RO SRL

KHUNKEN RO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2016 cu numărul J35/2036/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36308983, cu sediul în Ghiroda, județul Timiș. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.648 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36308983
Nr. Registrul Comerțului
J35/2036/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 iulie 2016
EUID
ROONRC.J35/2036/2016
Cod poștal
307200

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 26.09.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
30.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
0 lei
Pierdere netă
1.648 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.952 lei
Datorii
6.752 lei
Active totale
9.704 lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în 2016; fără venituri raportate în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cheltuieli totale1.648
Profit / pierdere brută-1.648
Profit / pierdere netă-1.648
Active imobilizate5.124
Active circulante4.580
casa și conturi la bănci4.580
Datorii6.752
Capitaluri proprii2.952
din care capital subscris vărsat4.600

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice

  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

Întrebări frecvente despre KHUNKEN RO SRL

Care este CUI-ul firmei KHUNKEN RO SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KHUNKEN RO SRL este 36308983. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/2036/2016, iar codul EUID este ROONRC.J35/2036/2016.

Unde are sediul KHUNKEN RO SRL?

Sediul social al firmei KHUNKEN RO SRL este în LUGOJULUI, Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiș, județul Timiș, cod poștal 307200, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are KHUNKEN RO SRL?

Activitatea principală a firmei KHUNKEN RO SRL este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată KHUNKEN RO SRL?

KHUNKEN RO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 iulie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma KHUNKEN RO SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 502). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are KHUNKEN RO SRL?

În 2016, KHUNKEN RO SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.648 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este KHUNKEN RO SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, KHUNKEN RO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 30 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/36308983

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează