Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA5 ani pe piață

KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.

CUI 43993528J18/412/2021

OLARI, bl. 4, sc. 2, et. 4, ap. 18, Municipiul Târgu Jiu, Gorj

În 2025: cifra de afaceri 1 mil lei, profit net 369 mii lei, 3 angajați.

Despre KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.

KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2021 cu numărul J18/412/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 43993528, cu sediul în Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1 mil lei (+244% față de 2024), un profit net de 369 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 144 mii lei la 1 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2023.

Date de identificare

CUI
43993528
Nr. Registrul Comerțului
J18/412/2021
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 martie 2021
EUID
ROONRC.J18/412/2021
Cod poștal
210258

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.10.2023

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
06.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1 mil lei

+244% față de 2024

Profit net
369 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
440 mii lei
Datorii
438 mii lei
Active totale
879 mii lei
Marjă netă
35,5%
Cifră / angajat
346 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2021: cifra de afaceri 144.464 lei; profit net 20.711 lei20212022: cifra de afaceri 281.265 lei; profit net 5.912 lei20222023: cifra de afaceri 545.972 lei; pierdere netă 42.456 lei20232024: cifra de afaceri 302.020 lei; profit net 87.058 lei20242025: cifra de afaceri 1.039.381 lei; profit net 369.037 lei2025
Indicator (lei)20212022202320242025
Cifra de afaceri netă144 mii281 mii546 mii302 mii1 mil
Venituri totale144 mii281 mii546 mii302 mii1 mil
Cheltuieli totale122 mii273 mii583 mii198 mii600 mii
Profit / pierdere brută22 mii7.925-37 mii104 mii439 mii
Profit / pierdere netă21 mii5.912-42 mii87 mii369 mii
Număr mediu de angajați36123
Active imobilizate—448 mii416 mii482 mii471 mii
Active circulante40 mii3.780103 mii29 mii406 mii
din care stocuri800———23
creanțe—3.00445 mii26 mii399 mii
casa și conturi la bănci39 mii77657 mii2.8717.226
Cheltuieli în avans—1.4011.4011.4011.401
Datorii19 mii426 mii536 mii441 mii438 mii
Capitaluri proprii21 mii27 mii-16 mii71 mii440 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 39 din 245 în județul Gorj și locul 2.713 din 16.153 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul Gorj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
  • 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
  • 4213 Construcția de poduri și tuneluri
  • 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Întrebări frecvente despre KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. este 43993528, iar codul de TVA este RO43993528. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J18/412/2021, iar codul EUID este ROONRC.J18/412/2021.

Unde are sediul KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. este în OLARI, bl. 4, sc. 2, et. 4, ap. 18, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, județul Gorj, cod poștal 210258, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2021, deci are 5 ani de activitate.

Cum pot contacta firma KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Jiu sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1 mil lei și un profit net de 369 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. KASY&RYA CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.

Explorează