Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.

CUI 52632867J2025075878008

TRAPEZULUI, bl. M6, sc. C, et. 6, ap. 113, București Sectorul 3, București

În 2025: cifra de afaceri 4.841 lei, profit net 2.878 lei.

Despre JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.

JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2025 cu numărul J2025075878008 și codul unic de înregistrare (CUI) 52632867, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe” (cod CAEN 6310). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.841 lei, un profit net de 2.878 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52632867
Nr. Registrul Comerțului
J2025075878008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025075878008
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.841 lei
Profit net
2.878 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.378 lei
Datorii
3.216 lei
Active totale
6.594 lei
Marjă netă
59,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 49% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.841
Venituri totale4.841
Cheltuieli totale1.447
Profit / pierdere brută3.394
Profit / pierdere netă2.878
Active imobilizate1.653
Active circulante4.941
casa și conturi la bănci4.941
Datorii3.216
Capitaluri proprii3.378
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6310 – Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe

  • 6031 Activități ale agențiilor de știri
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web

Întrebări frecvente despre JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. este 52632867. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025075878008, iar codul EUID este ROONRC.J2025075878008.

Unde are sediul JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

Sediul social al firmei JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. este în TRAPEZULUI, bl. M6, sc. C, et. 6, ap. 113, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. este „Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe”, cod CAEN 6310. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 237). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L.?

În 2025, JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.841 lei și un profit net de 2.878 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, JOZI LEAD INTELLIGENCE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52632867

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează