JETONALL SRL
PANDURI, bl. G9, sc. 1B, et. 3, ap. 11, Municipiul Călărași, Călărași
În 2025: cifra de afaceri 336 mii lei, profit net 44 mii lei, 1 angajați.
Despre JETONALL SRL
JETONALL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 septembrie 2017 cu numărul J2017000539517 și codul unic de înregistrare (CUI) 38198526, cu sediul în Călărași, județul Călărași. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 336 mii lei (+33% față de 2024), un profit net de 44 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 292 mii lei la 336 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 38198526
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000539517
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 septembrie 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000539517
- Cod poștal
- 910157
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 13.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 336 mii lei
- Profit net
- 44 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 26 mii lei
- Datorii
- 130 mii lei
- Active totale
- 156 mii lei
- Marjă netă
- 13,2%
- Cifră / angajat
- 336 mii lei
+33% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 83% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 114 mii | 410 mii | 413 mii | 292 mii | 251 mii | 297 mii | 252 mii | 336 mii |
| Venituri totale | 207 mii | 427 mii | 413 mii | 292 mii | 269 mii | 297 mii | 267 mii | 346 mii |
| Cheltuieli totale | 155 mii | 317 mii | 324 mii | 443 mii | 316 mii | 293 mii | 259 mii | 295 mii |
| Profit / pierdere brută | 52 mii | 110 mii | 88 mii | -151 mii | -46 mii | 4.109 | 7.728 | 52 mii |
| Profit / pierdere netă | 49 mii | 99 mii | 82 mii | -153 mii | -52 mii | 172 | 5.836 | 44 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 182 mii | 231 mii | 218 mii | 237 mii | 208 mii | 175 mii | 147 mii | 111 mii |
| Active circulante | 9.996 | 178 mii | 17 mii | 24 mii | -15 mii | 34 mii | 60 mii | 45 mii |
| din care stocuri | 729 | — | — | 1.758 | — | 5.058 | 1.250 | — |
| creanțe | 1.298 | 34 mii | 38 | 20 mii | 19 mii | 1.500 | 1.500 | 3.508 |
| casa și conturi la bănci | 7.969 | 144 mii | 17 mii | 2.497 | -33 mii | 27 mii | 57 mii | 41 mii |
| Datorii | 144 mii | 262 mii | 53 mii | 233 mii | 217 mii | 232 mii | 224 mii | 130 mii |
| Capitaluri proprii | 49 mii | 147 mii | 181 mii | 28 mii | -24 mii | -24 mii | -18 mii | 26 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 29 din 102 în județul Călărași și locul 4.188 din 9.971 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul Călărași
- FRAȚII CARAMAN S.R.L. · Dorobanțu344 mii lei · 1 ang.
- YARIS CAR TRANS SRL · Călărași331 mii lei · 1 ang.
- CAROSERIA SISTEM CAR SRL · Oltenița316 mii lei · 3 ang.
- LEADER PRESTSERV AUTO SRL · Lehliu-Gară (oraș Lehliu Gară)312 mii lei · 1 ang.
- CONIC BRAND BY AMD S.R.L. · Chiselet311 mii lei · 1 ang.
- D & D CARS S.R.L. · Călărași309 mii lei · 1 ang.
- DANCOS CAROSERV S.R.L. · Călărași304 mii lei · 2 ang.
- LRJ CUSTOM S.R.L. · Fundeni302 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
Întrebări frecvente despre JETONALL SRL
Care este CUI-ul firmei JETONALL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei JETONALL SRL este 38198526. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000539517, iar codul EUID este ROONRC.J2017000539517.
Unde are sediul JETONALL SRL?
Sediul social al firmei JETONALL SRL este în PANDURI, bl. G9, sc. 1B, et. 3, ap. 11, Municipiul Călărași, Călărași, județul Călărași, cod poștal 910157, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are JETONALL SRL?
Activitatea principală a firmei JETONALL SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată JETONALL SRL?
JETONALL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 septembrie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma JETONALL SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru JETONALL SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Călărași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are JETONALL SRL?
În 2025, JETONALL SRL a raportat o cifră de afaceri de 336 mii lei și un profit net de 44 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este JETONALL SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, JETONALL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 13 octombrie 2026.