JARAMANI SRL
PĂCURARI, bl. B1, sc. A, et. 7, ap. 44, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 497 mii lei, profit net 403 mii lei, 1 angajați.
Despre JARAMANI SRL
JARAMANI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2015 cu numărul J22/2066/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 35238685, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 497 mii lei (+66% față de 2024), un profit net de 403 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2018 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 288 mii lei la 497 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2023.
Date de identificare
- CUI
- 35238685
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/2066/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 noiembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J22/2066/2015
- Cod poștal
- 700535
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 497 mii lei
- Profit net
- 403 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 403 mii lei
- Datorii
- 1,4 mil lei
- Active totale
- 1,8 mil lei
- Marjă netă
- 81,1%
- Cifră / angajat
- 497 mii lei
+66% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 78% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 219 mii | 218 mii | 288 mii | 294 mii | — | 707 mii | 299 mii | 497 mii |
| Venituri totale | 240 mii | 222 mii | 290 mii | 297 mii | 13 mii | 761 mii | 392 mii | 501 mii |
| Cheltuieli totale | 61 mii | 9.220 | 49 mii | 23 mii | 30 mii | 3.009 | 97 mii | 89 mii |
| Profit / pierdere brută | 179 mii | 213 mii | 241 mii | 274 mii | -17 mii | 758 mii | 295 mii | 412 mii |
| Profit / pierdere netă | 172 mii | 206 mii | 232 mii | 265 mii | -17 mii | 735 mii | 292 mii | 403 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 335 | 160 | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 263 mii | 368 mii | 238 mii | 509 mii | 490 mii | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,8 mil |
| creanțe | 32 mii | — | — | 83 mii | — | 698 mii | 233 mii | 854 mii |
| casa și conturi la bănci | 231 mii | 368 mii | 238 mii | 426 mii | 490 mii | 807 mii | 1 mil | 980 mii |
| Datorii | 90 mii | 162 mii | 6.102 | 12 mii | 10 mii | 769 mii | 983 mii | 1,4 mil |
| Capitaluri proprii | 173 mii | 206 mii | 232 mii | 497 mii | 480 mii | 735 mii | 292 mii | 403 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 75 din 454 în județul Iași și locul 2.900 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.
Firme similare din județul Iași
- USUEL S.R.L. · Iași516 mii lei · 2 ang.
- ADSENS DESIGN SRL · Iași509 mii lei · 0 ang.
- TRUARTIS SRL · Iași507 mii lei · 2 ang.
- VISIBLETODAY S.R.L. · Iași500 mii lei · 1 ang.
- IVA MEDIA S.R.L. · Iași494 mii lei · 1 ang.
- I.M.G. PUBLIC 22 S.R.L. · Valea Lupului491 mii lei · 1 ang.
- B2B MARKETING SRL · Iași487 mii lei · 1 ang.
- M.M.S.E. SERVICES S.R.L. · Tomești483 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Întrebări frecvente despre JARAMANI SRL
Care este CUI-ul firmei JARAMANI SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei JARAMANI SRL este 35238685, iar codul de TVA este RO35238685. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/2066/2015, iar codul EUID este ROONRC.J22/2066/2015.
Unde are sediul JARAMANI SRL?
Sediul social al firmei JARAMANI SRL este în PĂCURARI, bl. B1, sc. A, et. 7, ap. 44, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700535, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are JARAMANI SRL?
Activitatea principală a firmei JARAMANI SRL este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311.
Când a fost înființată JARAMANI SRL?
JARAMANI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma JARAMANI SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru JARAMANI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are JARAMANI SRL?
În 2025, JARAMANI SRL a raportat o cifră de afaceri de 497 mii lei și un profit net de 403 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este JARAMANI SRL plătitoare de TVA?
Da. JARAMANI SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.