IVADALIA SRL
PETROLIȘTILOR, bl. 11, sc. 6, ap. 102, Municipiul Brăila, Brăila
A primit finanțare publică (4 proiecte)În 2025: cifra de afaceri 2,7 mil lei, profit net 757 mii lei, 10 angajați.
Despre IVADALIA SRL
IVADALIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2017 cu numărul J2017000346096 și codul unic de înregistrare (CUI) 37535291, cu sediul în Brăila, județul Brăila. Activitatea principală este „Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos” (cod CAEN 2366). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,7 mil lei (+44% față de 2024), un profit net de 757 mii lei și 10 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,1 mil lei la 2,7 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37535291
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017000346096
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J2017000346096
- Cod poștal
- 810188
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 20.06.2018
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 2,7 mil lei
- Profit net
- 757 mii lei
- Angajați (medie)
- 10
- Capitaluri proprii
- 761 mii lei
- Datorii
- 1,4 mil lei
- Active totale
- 2,2 mil lei
- Marjă netă
- 28%
- Cifră / angajat
- 271 mii lei
+44% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 164 mii | 922 mii | 207 mii | 1,1 mil | 1,8 mil | 1,9 mil | 1,9 mil | 2,7 mil |
| Venituri totale | 0 | 164 mii | 940 mii | 214 mii | 1,3 mil | 1,8 mil | 2,2 mil | 1,9 mil | 2,7 mil |
| Cheltuieli totale | — | 53 mii | 323 mii | 218 mii | 650 mii | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,7 mil | 1,8 mil |
| Profit / pierdere brută | 0 | 111 mii | 617 mii | -3.199 | 638 mii | 563 mii | 915 mii | 206 mii | 903 mii |
| Profit / pierdere netă | 0 | 109 mii | 608 mii | -5.285 | 627 mii | 545 mii | 893 mii | 171 mii | 757 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | 9 | 10 |
| Active imobilizate | — | 201 mii | 178 mii | 155 mii | 545 mii | 449 mii | 640 mii | 628 mii | 1,7 mil |
| Active circulante | 200 | 221 mii | 860 mii | 809 mii | 510 mii | 731 mii | 630 mii | 518 mii | 438 mii |
| din care stocuri | — | 44 | — | 14 mii | 51 mii | 84 mii | 90 mii | 284 mii | 172 mii |
| creanțe | — | 220 mii | 718 mii | 314 mii | 6.225 | 536 mii | 516 mii | 35 mii | 6.978 |
| casa și conturi la bănci | 200 | 983 | 142 mii | 480 mii | 453 mii | 112 mii | 24 mii | 198 mii | 259 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 213 mii | — |
| Datorii | 0 | 113 mii | 131 mii | 251 mii | 110 mii | 314 mii | 296 mii | 954 mii | 1,4 mil |
| Venituri în avans | — | 200 mii | 189 mii | — | 201 mii | 321 mii | 42 mii | — | — |
| Capitaluri proprii | 200 | 109 mii | 718 mii | 712 mii | 744 mii | 545 mii | 932 mii | 404 mii | 761 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1 din 4 în județul Brăila și locul 10 din 81 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 2366 – Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos.
Firme similare din județul Brăila
- ROGOZA MATECRIS SRL · Chiscani158 mii lei · 2 ang.
- FILVIOREM INVEST S.R.L. · Pântecani (com. Galbenu)155 mii lei · 0 ang.
- MIHALRAD DUM S.R.L. · Tufești151 mii lei · 2 ang.
- GENTAMIS STYLE S.R.L. · Cazasu0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 2366 – Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții
- 2362 Fabricarea produselor din ipsos pentru construcții
- 2363 Fabricarea betonului
- 2364 Fabricarea mortarului
- 2365 Fabricarea produselor din azbociment
- 2366 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 5530 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
- 5590 Alte servicii de cazare
- 5611 Restaurante
- 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5622 Alte servicii de alimentație n.c.a.
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre IVADALIA SRL
Care este CUI-ul firmei IVADALIA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IVADALIA SRL este 37535291, iar codul de TVA este RO37535291. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017000346096, iar codul EUID este ROONRC.J2017000346096.
Unde are sediul IVADALIA SRL?
Sediul social al firmei IVADALIA SRL este în PETROLIȘTILOR, bl. 11, sc. 6, ap. 102, Municipiul Brăila, Brăila, județul Brăila, cod poștal 810188, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are IVADALIA SRL?
Activitatea principală a firmei IVADALIA SRL este „Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos”, cod CAEN 2366. În Registrul Comerțului are autorizate în total 31 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată IVADALIA SRL?
IVADALIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma IVADALIA SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru IVADALIA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Brăila sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are IVADALIA SRL?
În 2025, IVADALIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2,7 mil lei și un profit net de 757 mii lei, cu 10 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este IVADALIA SRL plătitoare de TVA?
Da. IVADALIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 20 iunie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.