ITFORWARD S.R.L.
BODOR PETER, ap. 12, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 232 mii lei, pierdere netă 52 mii lei, 2 angajați.
Despre ITFORWARD S.R.L.
ITFORWARD S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2016 cu numărul J2016001480264 și codul unic de înregistrare (CUI) 36740751, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul” (cod CAEN 6203). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 232 mii lei (-1% față de 2024), o pierdere netă de 52 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 55 mii lei la 232 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36740751
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016001480264
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 noiembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016001480264
- Cod poștal
- 540019
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 232 mii lei
- Pierdere netă
- 52 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -25 mii lei
- Datorii
- 196 mii lei
- Active totale
- 172 mii lei
- Marjă netă
- -22,4%
- Cifră / angajat
- 116 mii lei
-1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (114%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 8.035 | 20 mii | 32 mii | 24 mii | 55 mii | 92 mii | 136 mii | 234 mii | 232 mii |
| Venituri totale | 102 | 15 mii | 20 mii | 32 mii | 37 mii | 56 mii | 92 mii | 136 mii | 250 mii | 238 mii |
| Cheltuieli totale | 1.459 | 12 mii | 17 mii | 19 mii | 45 mii | 89 mii | 31 mii | 111 mii | 241 mii | 287 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.357 | 2.936 | 2.856 | 13 mii | -7.545 | -33 mii | 61 mii | 25 mii | 9.453 | -50 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.357 | 2.592 | 2.267 | 12 mii | -7.790 | -34 mii | 59 mii | 20 mii | 6.752 | -52 mii |
| Număr mediu de angajați | — | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | — | — | 3.540 | 1.770 | 13 mii | 12 mii | 11 mii | 29 mii | 42 mii | 150 mii |
| Active circulante | 155 | 3.955 | 572 | 12 mii | 26 mii | 16 mii | 20 mii | 47 mii | 29 mii | 21 mii |
| din care stocuri | 102 | 3.947 | — | — | 17 mii | 0 | — | 4.276 | — | 8.589 |
| creanțe | — | — | — | 1.330 | 7.524 | 15 mii | 8.682 | 38 mii | 17 mii | 18 mii |
| casa și conturi la bănci | 53 | 8 | 572 | 10 mii | 1.651 | 310 | 12 mii | 4.235 | 12 mii | -5.718 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | 407 | 0 | — | — | 4.470 | 1.957 | 409 |
| Datorii | 1.312 | 2.520 | 409 | 1.694 | 35 mii | 57 mii | 2.134 | 60 mii | 45 mii | 196 mii |
| Capitaluri proprii | -1.157 | 1.435 | 3.703 | 12 mii | 4.314 | -29 mii | 29 mii | 21 mii | 27 mii | -25 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 4 din 7 în județul Mureș și locul 152 din 304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6203 – Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul.
Firme similare din județul Mureș
- CONSMONV SERV SRL · Târgu Mureș320 mii lei · 1 ang.
- NET ADMIN SRL · Târgu Mureș261 mii lei · 2 ang.
- LDA PROGRAMATIC S.R.L. · Târgu Mureș238 mii lei · 1 ang.
- IMANAGE IT S.R.L. · Târgu Mureș183 mii lei · 1 ang.
- BACKYARD 44 IT S.R.L. · Târgu Mureș151 mii lei · 0 ang.
- THOMAS TELECOM SRL · Târgu Mureș50 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6203 – Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 2611 Fabricarea subansamblurilor electronice (module)
- 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
- 3314 Repararea echipamentelor electrice
- 3511 Producția de energie electrică
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații
Întrebări frecvente despre ITFORWARD S.R.L.
Care este CUI-ul firmei ITFORWARD S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei ITFORWARD S.R.L. este 36740751. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016001480264, iar codul EUID este ROONRC.J2016001480264.
Unde are sediul ITFORWARD S.R.L.?
Sediul social al firmei ITFORWARD S.R.L. este în BODOR PETER, ap. 12, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, cod poștal 540019, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are ITFORWARD S.R.L.?
Activitatea principală a firmei ITFORWARD S.R.L. este „Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul”, cod CAEN 6203. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată ITFORWARD S.R.L.?
ITFORWARD S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma ITFORWARD S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru ITFORWARD S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are ITFORWARD S.R.L.?
În 2025, ITFORWARD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 232 mii lei și o pierdere netă de 52 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este ITFORWARD S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, ITFORWARD S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.