IOSI - ZEN COM SRL
Sat Comișani, Comuna Comișani, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 150 lei.
Despre IOSI - ZEN COM SRL
IOSI - ZEN COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2006 cu numărul J2006001249154 și codul unic de înregistrare (CUI) 19235890, cu sediul în Comișani, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun” (cod CAEN 4711). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 150 lei. Între 2017 și 2021, cifra de afaceri a scăzut (de la 194 mii lei la 2.838 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 19235890
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006001249154
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 noiembrie 2006
- EUID
- ROONRC.J2006001249154
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 12.10.2026
din 29.12.2025
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 150 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 233 mii lei
- Datorii
- 1.852 lei
- Active totale
- 234 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în ultimii doi ani; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 257 mii | 194 mii | 104 mii | 122 mii | 22 mii | 2.838 | — | — | — | — |
| Venituri totale | 258 mii | 195 mii | 104 mii | 122 mii | 22 mii | 2.838 | 33 | 0 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 163 mii | 128 mii | 84 mii | 61 mii | 32 mii | 14 mii | 1.932 | — | 100 | 150 |
| Profit / pierdere brută | 95 mii | 67 mii | 20 mii | 62 mii | -10 mii | -11 mii | -1.899 | 0 | -100 | -150 |
| Profit / pierdere netă | 89 mii | 65 mii | 19 mii | 60 mii | -10 mii | -11 mii | -1.899 | 0 | -100 | -150 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 22 mii | 84 mii | 66 mii | 48 mii | 8.888 | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 208 mii | 211 mii | 247 mii | 325 mii | 310 mii | 308 mii | 306 mii | 239 mii | 235 mii | 234 mii |
| din care stocuri | 23 mii | 13 mii | 11 mii | 5.064 | 4.466 | 1.900 | — | — | — | — |
| creanțe | 169 mii | 184 mii | 201 mii | 201 mii | 199 mii | 199 mii | 196 mii | 196 mii | 196 mii | 196 mii |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 14 mii | 34 mii | 119 mii | 107 mii | 107 mii | 110 mii | 43 mii | 39 mii | 39 mii |
| Datorii | 12 mii | 13 mii | 12 mii | 12 mii | 328 | 327 | 0 | 5.652 | 1.852 | 1.852 |
| Capitaluri proprii | 217 mii | 282 mii | 301 mii | 361 mii | 319 mii | 308 mii | 306 mii | 233 mii | 233 mii | 233 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Dâmbovița
- LA SERDANU S.R.L. · Serdanu (com. Lungulețu)0 lei · 0 ang.
- CATA GAMES SLOTS S.R.L. · Românești (com. Potlogi)0 lei · 0 ang.
- IMPERA STORE S.R.L. · Ungureni (com. Corbii Mari)0 lei · 0 ang.
- ROM SECURITY GUARD SRL · Târgoviște0 lei · 0 ang.
- ROUTE SERDANU S.R.L. · Serdanu (com. Lungulețu)0 lei · 0 ang.
- SC DUALIN STYLE S.R.L. · Târgoviște0 lei · 0 ang.
- ARI-ALE MAD GENERAL S.R.L. · Ibrianu (com. Cornești)0 lei · 0 ang.
- CORINA MARKET SRL · Lazuri (com. Comișani)0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 9200 Activități de jocuri de noroc și pariuri
Întrebări frecvente despre IOSI - ZEN COM SRL
Care este CUI-ul firmei IOSI - ZEN COM SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IOSI - ZEN COM SRL este 19235890. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2006001249154, iar codul EUID este ROONRC.J2006001249154.
Unde are sediul IOSI - ZEN COM SRL?
Sediul social al firmei IOSI - ZEN COM SRL este în Sat Comișani, Comuna Comișani, Dâmbovița, județul Dâmbovița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are IOSI - ZEN COM SRL?
Activitatea principală a firmei IOSI - ZEN COM SRL este „Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun”, cod CAEN 4711. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată IOSI - ZEN COM SRL?
IOSI - ZEN COM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 noiembrie 2006, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma IOSI - ZEN COM SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 963). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are IOSI - ZEN COM SRL?
În 2025, IOSI - ZEN COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 150 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este IOSI - ZEN COM SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, IOSI - ZEN COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.