Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)2 ani pe piață

INTERWORK S.R.L.

CUI 49112538J8/3270/2023

CONSTITUȚIEI, Municipiul Codlea, Brașov

În 2024: cifra de afaceri 4.186 lei, profit net 1.464 lei.

Despre INTERWORK S.R.L.

INTERWORK S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2023 cu numărul J8/3270/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 49112538, cu sediul în Codlea, județul Brașov. Activitatea principală este „Servicii de furnizare și management a forței de muncă” (cod CAEN 7830). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.186 lei, un profit net de 1.464 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
49112538
Nr. Registrul Comerțului
J8/3270/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
14 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J8/3270/2023
Cod poștal
505100

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 18.02.2026

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Codlea

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
4.186 lei
Profit net
1.464 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.729 lei
Datorii
2.535 lei
Active totale
4.264 lei
Marjă netă
35%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă4.186
Venituri totale4.186
Cheltuieli totale2.450
Profit / pierdere brută1.736
Profit / pierdere netă1.464
Active circulante4.264
din care stocuri99
creanțe2.384
casa și conturi la bănci1.781
Datorii2.535
Capitaluri proprii1.729
din care capital subscris vărsat300

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 12 în județul Brașov și locul 386 din 402 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă.

Firme similare din județul Brașov

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7830 – Servicii de furnizare și management a forței de muncă

  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă
  • 8211 Activități combinate de secretariat
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 8552 Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)

Întrebări frecvente despre INTERWORK S.R.L.

Care este CUI-ul firmei INTERWORK S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INTERWORK S.R.L. este 49112538. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J8/3270/2023, iar codul EUID este ROONRC.J8/3270/2023.

Unde are sediul INTERWORK S.R.L.?

Sediul social al firmei INTERWORK S.R.L. este în CONSTITUȚIEI, Municipiul Codlea, Brașov, județul Brașov, cod poștal 505100, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are INTERWORK S.R.L.?

Activitatea principală a firmei INTERWORK S.R.L. este „Servicii de furnizare și management a forței de muncă”, cod CAEN 7830. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată INTERWORK S.R.L.?

INTERWORK S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma INTERWORK S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 846). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are INTERWORK S.R.L.?

În 2024, INTERWORK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.186 lei și un profit net de 1.464 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este INTERWORK S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, INTERWORK S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează