INTERLINE RECORD SRL
Str. Dărmănești, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 278 mii lei, profit net 141 mii lei, 1 angajați.
Despre INTERLINE RECORD SRL
INTERLINE RECORD SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 ianuarie 2007 cu numărul J40/831/2007 și codul unic de înregistrare (CUI) 20631120, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 278 mii lei (+472% față de 2024), un profit net de 141 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 22 mii lei la 278 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 20631120
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/831/2007
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 ianuarie 2007
- EUID
- ROONRC.J40/831/2007
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 278 mii lei
- Profit net
- 141 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 126 mii lei
- Datorii
- 24 mii lei
- Active totale
- 151 mii lei
- Marjă netă
- 50,8%
- Cifră / angajat
- 278 mii lei
+472% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 2.541 | 4.286 | 61 mii | 77 mii | 32 mii | 22 mii | 2.420 | 5.000 | 49 mii | 278 mii |
| Venituri totale | 2.541 | 4.286 | 236 mii | 160 mii | 32 mii | 22 mii | 2.420 | 5.000 | 49 mii | 278 mii |
| Cheltuieli totale | 29 mii | 36 mii | 111 mii | 107 mii | 32 mii | 31 mii | 23 mii | 5.233 | 6.718 | 110 mii |
| Profit / pierdere brută | -27 mii | -32 mii | 126 mii | 53 mii | 731 | -8.378 | -21 mii | -233 | 42 mii | 167 mii |
| Profit / pierdere netă | -27 mii | -32 mii | 123 mii | 51 mii | 412 | -8.685 | -21 mii | -233 | 35 mii | 141 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 8.312 | 5.937 | 3.562 | 1.187 | — | — | — | — |
| Active circulante | 15 mii | 15 mii | 7.772 | 8.781 | 11 mii | 12 mii | 510 | 4.086 | 17 mii | 151 mii |
| din care stocuri | 9.784 | 9.784 | 1.880 | 1.880 | 10 mii | 4.818 | — | — | — | 439 |
| creanțe | 5.132 | 5.147 | 5.885 | 82 | 198 | 3.448 | 104 | 56 | — | 138 mii |
| casa și conturi la bănci | 35 | 360 | 7 | 6.819 | 571 | 3.467 | 406 | 4.030 | 17 mii | 12 mii |
| Datorii | 178 mii | 210 mii | 88 mii | 35 mii | 34 mii | 42 mii | 50 mii | 54 mii | 32 mii | 24 mii |
| Capitaluri proprii | -163 mii | -195 mii | -72 mii | -20 mii | -20 mii | -29 mii | -50 mii | -50 mii | -15 mii | 126 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- CÂȚU.CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 4281 mii lei · 1 ang.
- VRTCON S.R.L. · București Sector 3281 mii lei · 1 ang.
- ANGANT PROJECT S.R.L. · București Sector 1280 mii lei · 1 ang.
- TWIST INTERNATIONAL SRL · București Sector 3279 mii lei · 1 ang.
- BARELLY CONCEPT SRL · București Sector 4278 mii lei · 1 ang.
- ERC STRATEGIC DEVELOPMENT S.R.L. · București Sector 6275 mii lei · 1 ang.
- BUJORMAR CONSTRUCT SRL · București Sector 6274 mii lei · 3 ang.
- PROFCONSTRUCT BUSINESS S.R.L. · București Sector 5274 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
- 4519 Comerț cu alte autovehicule
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre INTERLINE RECORD SRL
Care este CUI-ul firmei INTERLINE RECORD SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INTERLINE RECORD SRL este 20631120. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/831/2007, iar codul EUID este ROONRC.J40/831/2007.
Unde are sediul INTERLINE RECORD SRL?
Sediul social al firmei INTERLINE RECORD SRL este în Str. Dărmănești, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are INTERLINE RECORD SRL?
Activitatea principală a firmei INTERLINE RECORD SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată INTERLINE RECORD SRL?
INTERLINE RECORD SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 ianuarie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma INTERLINE RECORD SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 471). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are INTERLINE RECORD SRL?
În 2025, INTERLINE RECORD SRL a raportat o cifră de afaceri de 278 mii lei și un profit net de 141 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este INTERLINE RECORD SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, INTERLINE RECORD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/20631120API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.