Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)21 ani pe piață

INFINNITY ADVERTISING SRL

CUI 17656531J02/1002/2005

Cart. MICĂLACA, bl. 324, sc. A, ap. 5, Municipiul Arad, Arad

Despre INFINNITY ADVERTISING SRL

INFINNITY ADVERTISING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2005 cu numărul J02/1002/2005 și codul unic de înregistrare (CUI) 17656531, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „nedefinită” (cod CAEN 7440). Firma are 21 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
17656531
Nr. Registrul Comerțului
J02/1002/2005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 iunie 2005
EUID
ROONRC.J02/1002/2005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 28.03.2012

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
24.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad

Date financiare

Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7440

Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Întrebări frecvente despre INFINNITY ADVERTISING SRL

Care este CUI-ul firmei INFINNITY ADVERTISING SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INFINNITY ADVERTISING SRL este 17656531. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J02/1002/2005, iar codul EUID este ROONRC.J02/1002/2005.

Unde are sediul INFINNITY ADVERTISING SRL?

Sediul social al firmei INFINNITY ADVERTISING SRL este în Cart. MICĂLACA, bl. 324, sc. A, ap. 5, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are INFINNITY ADVERTISING SRL?

Activitatea principală a firmei INFINNITY ADVERTISING SRL este cod CAEN 7440.

Când a fost înființată INFINNITY ADVERTISING SRL?

INFINNITY ADVERTISING SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2005, deci are 21 ani de activitate.

Cum pot contacta firma INFINNITY ADVERTISING SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru INFINNITY ADVERTISING SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Arad sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Este INFINNITY ADVERTISING SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, INFINNITY ADVERTISING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 24 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/17656531

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează