Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

INDEED CLEAN S.R.L.

CUI 51971598J2025042711008

LAZĂR GHEORGHE, Municipiul Petroșani, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 8.350 lei, profit net 3.439 lei, 1 angajați.

Despre INDEED CLEAN S.R.L.

INDEED CLEAN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iunie 2025 cu numărul J2025042711008 și codul unic de înregistrare (CUI) 51971598, cu sediul în Petroșani, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.350 lei, un profit net de 3.439 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51971598
Nr. Registrul Comerțului
J2025042711008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 iunie 2025
EUID
ROONRC.J2025042711008
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Petroşani

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.350 lei
Profit net
3.439 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
3.639 lei
Datorii
1.780 lei
Active totale
5.419 lei
Marjă netă
41,2%
Cifră / angajat
8.350 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 33% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.350
Venituri totale8.350
Cheltuieli totale4.271
Profit / pierdere brută4.079
Profit / pierdere netă3.439
Număr mediu de angajați1
Active circulante5.419
casa și conturi la bănci5.419
Datorii1.780
Capitaluri proprii3.639
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Hunedoara

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Întrebări frecvente despre INDEED CLEAN S.R.L.

Care este CUI-ul firmei INDEED CLEAN S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei INDEED CLEAN S.R.L. este 51971598. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025042711008, iar codul EUID este ROONRC.J2025042711008.

Unde are sediul INDEED CLEAN S.R.L.?

Sediul social al firmei INDEED CLEAN S.R.L. este în LAZĂR GHEORGHE, Municipiul Petroșani, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are INDEED CLEAN S.R.L.?

Activitatea principală a firmei INDEED CLEAN S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată INDEED CLEAN S.R.L.?

INDEED CLEAN S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 iunie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma INDEED CLEAN S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0725 *** 875). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are INDEED CLEAN S.R.L.?

În 2025, INDEED CLEAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.350 lei și un profit net de 3.439 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este INDEED CLEAN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, INDEED CLEAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51971598

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează