IMMO MANAGEMENT SRL
BUDIULUI, Municipiul Târgu Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 215 mii lei, profit net 124 mii lei.
Despre IMMO MANAGEMENT SRL
IMMO MANAGEMENT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2008 cu numărul J2008000402268 și codul unic de înregistrare (CUI) 23415465, cu sediul în Târgu Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 215 mii lei (+25% față de 2024), un profit net de 124 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 115 mii lei la 215 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2008 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 23415465
- Nr. Registrul Comerțului
- J2008000402268
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 februarie 2008
- EUID
- ROONRC.J2008000402268
- Cod poștal
- 540390
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 18.03.2008
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 215 mii lei
- Profit net
- 124 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 70 mii lei
- Datorii
- 1,3 mil lei
- Active totale
- 1,4 mil lei
- Marjă netă
- 57,5%
+25% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 94% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 83 mii | 88 mii | 103 mii | 137 mii | 137 mii | 115 mii | 166 mii | 171 mii | 172 mii | 215 mii |
| Venituri totale | 106 mii | 509 mii | 105 mii | 186 mii | 254 mii | 121 mii | 166 mii | 171 mii | 173 mii | 215 mii |
| Cheltuieli totale | 125 mii | 136 mii | 157 mii | 63 mii | 58 mii | 31 mii | 32 mii | 41 mii | 46 mii | 68 mii |
| Profit / pierdere brută | -19 mii | 372 mii | -52 mii | 123 mii | 196 mii | 90 mii | 134 mii | 130 mii | 127 mii | 147 mii |
| Profit / pierdere netă | -21 mii | 366 mii | -54 mii | 117 mii | 191 mii | 87 mii | 130 mii | 112 mii | 109 mii | 124 mii |
| Active imobilizate | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,3 mil |
| Active circulante | 626 mii | 370 mii | 161 mii | 89 mii | 47 mii | 29 mii | 41 mii | 41 mii | 19 mii | 78 mii |
| din care stocuri | — | 0 | 23 mii | — | — | 12 mii | — | 4.444 | 4.009 | — |
| creanțe | 611 mii | 352 mii | 100 mii | 43 mii | 43 mii | 8.205 | 26 mii | 11 mii | 3.779 | 38 mii |
| casa și conturi la bănci | 15 mii | 19 mii | 37 mii | 46 mii | 3.386 | 9.462 | 15 mii | 25 mii | 11 mii | 40 mii |
| Cheltuieli în avans | 1.592 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 3,1 mil | 2,5 mil | 2,3 mil | 2,1 mil | 1,8 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,3 mil |
| Venituri în avans | 8.495 | 13 mii | 14 mii | 23 mii | 19 mii | 11 mii | 15 mii | 15 mii | 17 mii | 17 mii |
| Capitaluri proprii | -1,1 mil | -743 mii | -797 mii | -680 mii | -489 mii | -402 mii | -272 mii | -160 mii | -50 mii | 70 mii |
| din care capital subscris vărsat | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 | 3.000 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 149 din 317 în județul Mureș și locul 7.651 din 14.560 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Mureș
- VIA SALIS SRL · Târgu Mureș227 mii lei · 1 ang.
- IND LOC PRES SA · Târgu Mureș227 mii lei · 2 ang.
- DREAM-RENT S.R.L. · Târgu Mureș225 mii lei · 1 ang.
- TRIUMPH SRL · Târnăveni213 mii lei · 1 ang.
- KRAFT SERVICE SYSTEM SRL · Târgu Mureș212 mii lei · 1 ang.
- AUSTRO WOOD SRL · Reghin208 mii lei · 1 ang.
- NOVA VIRTUS S.R.L. · Târgu Mureș207 mii lei · 15 ang.
- SARSOPH MOLD INVEST S.R.L. · Morăreni (com. Rușii-Munți)206 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 5210 Depozitări
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre IMMO MANAGEMENT SRL
Care este CUI-ul firmei IMMO MANAGEMENT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IMMO MANAGEMENT SRL este 23415465, iar codul de TVA este RO23415465. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2008000402268, iar codul EUID este ROONRC.J2008000402268.
Unde are sediul IMMO MANAGEMENT SRL?
Sediul social al firmei IMMO MANAGEMENT SRL este în BUDIULUI, Municipiul Târgu Mureș, Mureș, județul Mureș, cod poștal 540390, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are IMMO MANAGEMENT SRL?
Activitatea principală a firmei IMMO MANAGEMENT SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată IMMO MANAGEMENT SRL?
IMMO MANAGEMENT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 februarie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma IMMO MANAGEMENT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru IMMO MANAGEMENT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgu Mureș sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are IMMO MANAGEMENT SRL?
În 2025, IMMO MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 215 mii lei și un profit net de 124 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este IMMO MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?
Da. IMMO MANAGEMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 martie 2008 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.