Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA9 ani pe piață

IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.

CUI 38131429J2017014753408

Dealul Țugulea, et. 1, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 3.920 lei.

Despre IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.

IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 august 2017 cu numărul J2017014753408 și codul unic de înregistrare (CUI) 38131429, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 3.920 lei. Între 2018 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 134 mii lei la 25 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
38131429
Nr. Registrul Comerțului
J2017014753408
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
23 august 2017
EUID
ROONRC.J2017014753408
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 07.08.2023

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
03.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
— lei

-100% față de 2024

Pierdere netă
3.920 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
175 mii lei
Datorii
973 lei
Active totale
176 mii lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-50 mii050 mii100 mii150 mii2017: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.762 lei20172018: cifra de afaceri 134.303 lei; profit net 123.228 lei20182019: cifra de afaceri 36.409 lei; profit net 30.486 lei20192020: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.937 lei20202022: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.200 lei20222023: cifra de afaceri 23.512 lei; profit net 19.156 lei20232024: cifra de afaceri 24.839 lei; profit net 14.396 lei20242025: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 3.920 lei2025
Indicator (lei)20172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă—134 mii36 mii——24 mii25 mii—
Venituri totale0135 mii40 mii0028 mii25 mii0
Cheltuieli totale1.7627.7728.5012.9371.2005.7487.2103.920
Profit / pierdere brută-1.762127 mii32 mii-2.937-1.20023 mii18 mii-3.920
Profit / pierdere netă-1.762123 mii30 mii-2.937-1.20019 mii14 mii-3.920
Active imobilizate—122——————
Active circulante380126 mii162 mii161 mii149 mii172 mii196 mii176 mii
creanțe—99 mii129 mii126 mii116 mii172 mii196 mii176 mii
casa și conturi la bănci38027 mii32 mii35 mii32 mii126126126
Cheltuieli în avans175175—175200——260
Datorii2.1174.3989.40512 mii3.0766.65217 mii973
Capitaluri proprii-1.562122 mii152 mii149 mii146 mii165 mii179 mii175 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Întrebări frecvente despre IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. este 38131429. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017014753408, iar codul EUID este ROONRC.J2017014753408.

Unde are sediul IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. este în Dealul Țugulea, et. 1, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100.

Când a fost înființată IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 august 2017, deci are 9 ani de activitate.

Cum pot contacta firma IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are IM GARANT CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 3.920 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, IM GARANT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 octombrie 2026.

Explorează