Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.

CUI 52352050J2025062353002

CONDUCTELOR, bl. F6, sc. B, et. 3, ap. 13, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 5.353 lei, profit net 1.454 lei.

Despre IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.

IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 august 2025 cu numărul J2025062353002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52352050, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități generale de curățenie a clădirilor” (cod CAEN 8121). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.353 lei, un profit net de 1.454 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52352050
Nr. Registrul Comerțului
J2025062353002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 august 2025
EUID
ROONRC.J2025062353002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.353 lei
Profit net
1.454 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.654 lei
Datorii
1.817 lei
Active totale
3.471 lei
Marjă netă
27,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 52% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.353
Venituri totale5.353
Cheltuieli totale3.636
Profit / pierdere brută1.717
Profit / pierdere netă1.454
Active circulante3.471
creanțe3.301
casa și conturi la bănci170
Datorii1.817
Capitaluri proprii1.654
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 139 din 144 în județul Iași și locul 3.571 din 3.706 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor.

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor

  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Întrebări frecvente despre IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. este 52352050. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025062353002, iar codul EUID este ROONRC.J2025062353002.

Unde are sediul IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al firmei IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. este în CONDUCTELOR, bl. F6, sc. B, et. 3, ap. 13, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. este „Activități generale de curățenie a clădirilor”, cod CAEN 8121. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 august 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 440). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L.?

În 2025, IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.353 lei și un profit net de 1.454 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, IDEAL CLEANING SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează