HYDRO POOL S.R.L.
Ernest Maftei, Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 197 mii lei, pierdere netă 28 mii lei, 1 angajați.
Despre HYDRO POOL S.R.L.
HYDRO POOL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2019 cu numărul J2019001681158 și codul unic de înregistrare (CUI) 41785369, cu sediul în Samurcasi (com. Crevedia), județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 197 mii lei (-22% față de 2024), o pierdere netă de 28 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 198 mii lei la 197 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 41785369
- Nr. Registrul Comerțului
- J2019001681158
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 octombrie 2019
- EUID
- ROONRC.J2019001681158
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 197 mii lei
- Pierdere netă
- 28 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 18 mii lei
- Datorii
- 264 mii lei
- Active totale
- 282 mii lei
- Marjă netă
- -14,1%
- Cifră / angajat
- 197 mii lei
-22% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; datorii de 94% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 37 mii | 87 mii | 198 mii | 240 mii | 151 mii | 251 mii | 197 mii |
| Venituri totale | 42 mii | 87 mii | 198 mii | 257 mii | 156 mii | 291 mii | 197 mii |
| Cheltuieli totale | 6.557 | 77 mii | 122 mii | 230 mii | 264 mii | 218 mii | 222 mii |
| Profit / pierdere brută | 36 mii | 9.611 | 76 mii | 27 mii | -108 mii | 73 mii | -26 mii |
| Profit / pierdere netă | 35 mii | 8.831 | 74 mii | 25 mii | -110 mii | 70 mii | -28 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | 33 mii | 31 mii | 283 mii | 215 mii | 174 mii | 107 mii |
| Active circulante | 39 mii | 18 mii | 82 mii | 54 mii | 119 mii | 164 mii | 174 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 5.235 | — | 120 | — |
| creanțe | — | 906 | -701 | 40 mii | 46 mii | 6.771 | 20 mii |
| casa și conturi la bănci | 39 mii | 17 mii | 83 mii | 8.704 | 72 mii | 157 mii | 154 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 155 | — | 158 | — | 1.875 | 1.297 |
| Datorii | 3.603 | 6.361 | 22 mii | 251 mii | 358 mii | 294 mii | 264 mii |
| Capitaluri proprii | 35 mii | 44 mii | 91 mii | 86 mii | -24 mii | 46 mii | 18 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 15 din 23 în județul Dâmbovița și locul 743 din 1.018 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4221 – Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide.
Firme similare din județul Dâmbovița
- CASY STRATEGY S.R.L. · Pietrari295 mii lei · 1 ang.
- SADOC B.T. IMPEX SRL · Târgoviște272 mii lei · 2 ang.
- ACQUA EDIL SOLUTIONS S.R.L. · Gheboieni (com. Tătărani)222 mii lei · 4 ang.
- MLC GAZE PROIECT S.R.L. · Târgoviște148 mii lei · 2 ang.
- GOGIOIUGAZ S.R.L. · Pucioasa120 mii lei · 2 ang.
- IRALEX S.R.L. · Pietrari93 mii lei · 1 ang.
- APE CRISTALINE S.R.L. · Târgoviște84 mii lei · 2 ang.
- FORAPEX NEGOESCU S.R.L. · Târgoviște83 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4221 – Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4350 Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 9130 Activități de conservare, restaurare și alte activități suport pentru patrimoniul cultural
Întrebări frecvente despre HYDRO POOL S.R.L.
Care este CUI-ul firmei HYDRO POOL S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HYDRO POOL S.R.L. este 41785369. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2019001681158, iar codul EUID este ROONRC.J2019001681158.
Unde are sediul HYDRO POOL S.R.L.?
Sediul social al firmei HYDRO POOL S.R.L. este în Ernest Maftei, Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmbovița, Samurcasi (com. Crevedia), județul Dâmbovița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are HYDRO POOL S.R.L.?
Activitatea principală a firmei HYDRO POOL S.R.L. este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide”, cod CAEN 4221. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată HYDRO POOL S.R.L.?
HYDRO POOL S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 octombrie 2019, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma HYDRO POOL S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru HYDRO POOL S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Samurcasi (com. Crevedia) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are HYDRO POOL S.R.L.?
În 2025, HYDRO POOL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 197 mii lei și o pierdere netă de 28 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este HYDRO POOL S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, HYDRO POOL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 octombrie 2026.