HUSDONE SRL
B-dul UNIRII, Municipiul Bacău, Bacău
În 2025: cifra de afaceri 211 mii lei, profit net 8.323 lei, 1 angajați.
Despre HUSDONE SRL
HUSDONE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2008 cu numărul J04/828/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 23756497, cu sediul în Bacău, județul Bacău. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 211 mii lei (+19% față de 2024), un profit net de 8.323 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 151 mii lei la 211 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 21 aprilie 2008.
Date de identificare
- CUI
- 23756497
- Nr. Registrul Comerțului
- J04/828/2008
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 aprilie 2008
- EUID
- ROONRC.J04/828/2008
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 21.04.2008
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 211 mii lei
- Profit net
- 8.323 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,9 mil lei
- Datorii
- 66 mii lei
- Active totale
- 1,9 mil lei
- Marjă netă
- 3,9%
- Cifră / angajat
- 211 mii lei
+19% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 163 mii | 178 mii | 221 mii | 152 mii | 147 mii | 151 mii | 185 mii | 206 mii | 177 mii | 211 mii |
| Venituri totale | 166 mii | 180 mii | 221 mii | 152 mii | 147 mii | 174 mii | 198 mii | 218 mii | 173 mii | 211 mii |
| Cheltuieli totale | 208 mii | 174 mii | 163 mii | 91 mii | 107 mii | 132 mii | 155 mii | 131 mii | 167 mii | 198 mii |
| Profit / pierdere brută | -42 mii | 5.932 | 58 mii | 62 mii | 40 mii | 42 mii | 43 mii | 87 mii | 5.675 | 13 mii |
| Profit / pierdere netă | -42 mii | 585 | 51 mii | 60 mii | 38 mii | 41 mii | 41 mii | 85 mii | 3.912 | 8.323 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,5 mil | 1,8 mil | 1,8 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil |
| Active circulante | 965 mii | 843 mii | 856 mii | 851 mii | 861 mii | 624 mii | 234 mii | 267 mii | 186 mii | 258 mii |
| din care stocuri | 25 mii | 30 mii | 5.212 | 18 mii | 9.993 | 9.993 | 12 mii | 12 mii | — | — |
| creanțe | 812 mii | 774 mii | 776 mii | 785 mii | 796 mii | 566 mii | 108 mii | 203 mii | 93 mii | 212 mii |
| casa și conturi la bănci | 128 mii | 39 mii | 74 mii | 48 mii | 56 mii | 49 mii | 114 mii | 53 mii | 94 mii | 46 mii |
| Datorii | 680 mii | 529 mii | 458 mii | 395 mii | 330 mii | 264 mii | 86 mii | 65 mii | 44 mii | 66 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 12 mii | 12 mii | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1,9 mil | 1,9 mil | 2 mil | 2 mil | 2,1 mil | 2,1 mil | 1,9 mil | 1,9 mil | 1,9 mil | 1,9 mil |
| din care capital subscris vărsat | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii | 427 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 153 din 326 în județul Bacău și locul 7.734 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Bacău
- VALI & LAU SRL · Bacău217 mii lei · 1 ang.
- VAMAR DENT SRL · Bacău216 mii lei · 1 ang.
- DANYLUȘ SRL · Bacău216 mii lei · 1 ang.
- VINBAC SRL · Bacău211 mii lei · 1 ang.
- VAL-CON SRL · Bacău211 mii lei · 0 ang.
- TDC RENT 29 S.R.L. · Bacău210 mii lei · 1 ang.
- CASA MONTANA BERBEC SRL · Bacău210 mii lei · 1 ang.
- PAN-DAW IMOB SRL · Bacău208 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 1032 Fabricarea sucurilor de fructe și legume
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- 4641 Comerț cu ridicata al produselor textile
- 5210 Depozitări
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7911 Activități ale agențiilor turistice
- 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Întrebări frecvente despre HUSDONE SRL
Care este CUI-ul firmei HUSDONE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HUSDONE SRL este 23756497, iar codul de TVA este RO23756497. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J04/828/2008, iar codul EUID este ROONRC.J04/828/2008.
Unde are sediul HUSDONE SRL?
Sediul social al firmei HUSDONE SRL este în B-dul UNIRII, Municipiul Bacău, Bacău, județul Bacău, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are HUSDONE SRL?
Activitatea principală a firmei HUSDONE SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată HUSDONE SRL?
HUSDONE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2008, deci are 18 ani de activitate.
Cum pot contacta firma HUSDONE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0234 *** 106). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are HUSDONE SRL?
În 2025, HUSDONE SRL a raportat o cifră de afaceri de 211 mii lei și un profit net de 8.323 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este HUSDONE SRL plătitoare de TVA?
Da. HUSDONE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 21 aprilie 2008. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.