Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare19 ani pe piață

HUNTER STAR SRL

CUI 22183987J18/623/2007

B-dul NICOLAE TITULESCU, bl. 5, et. P, Municipiul Târgu Jiu, Gorj

În 2025: cifra de afaceri 838 mii lei, profit net 173 lei, 1 angajați.

Despre HUNTER STAR SRL

HUNTER STAR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2007 cu numărul J18/623/2007 și codul unic de înregistrare (CUI) 22183987, cu sediul în Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate” (cod CAEN 4778). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 838 mii lei (+7% față de 2024), un profit net de 173 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 689 mii lei la 838 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 8 august 2007 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
22183987
Nr. Registrul Comerțului
J18/623/2007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 iulie 2007
EUID
ROONRC.J18/623/2007
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 08.08.2007

TVA la încasare
Da

din 01.01.2013

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
838 mii lei

+7% față de 2024

Profit net
173 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
274 mii lei
Datorii
417 mii lei
Active totale
691 mii lei
Marjă netă
0%
Cifră / angajat
838 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 60% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-250 mii0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 487.422 lei; pierdere netă 67.545 lei20162017: cifra de afaceri 456.403 lei; pierdere netă 17.909 lei20172018: cifra de afaceri 546.792 lei; profit net 4.750 lei20182019: cifra de afaceri 691.777 lei; profit net 36.425 lei20192020: cifra de afaceri 688.739 lei; profit net 25.210 lei20202022: cifra de afaceri 660.811 lei; profit net 27.827 lei20222023: cifra de afaceri 837.521 lei; profit net 52.589 lei20232024: cifra de afaceri 784.079 lei; profit net 19.063 lei20242025: cifra de afaceri 837.598 lei; profit net 173 lei2025
Indicator (lei)201620172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă487 mii456 mii547 mii692 mii689 mii661 mii838 mii784 mii838 mii
Venituri totale524 mii457 mii548 mii693 mii689 mii663 mii839 mii784 mii838 mii
Cheltuieli totale591 mii471 mii538 mii650 mii657 mii629 mii779 mii756 mii833 mii
Profit / pierdere brută-68 mii-14 mii10 mii43 mii32 mii34 mii60 mii28 mii4.643
Profit / pierdere netă-68 mii-18 mii4.75036 mii25 mii28 mii53 mii19 mii173
Număr mediu de angajați232222111
Active imobilizate8.6838.2057.3386.4725.7225.0554.444131 mii99 mii
Active circulante355 mii329 mii357 mii373 mii338 mii440 mii579 mii478 mii577 mii
din care stocuri207 mii202 mii222 mii244 mii261 mii333 mii358 mii347 mii406 mii
creanțe86 mii110 mii112 mii108 mii65 mii65 mii75 mii33 mii75 mii
casa și conturi la bănci62 mii18 mii23 mii22 mii12 mii42 mii147 mii98 mii97 mii
Cheltuieli în avans16 mii16 mii16 mii15 mii15 mii15 mii15 mii15 mii15 mii
Datorii256 mii247 mii270 mii248 mii187 mii258 mii344 mii350 mii417 mii
Capitaluri proprii124 mii106 mii110 mii147 mii172 mii202 mii255 mii274 mii274 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 54 în județul Gorj și locul 926 din 3.229 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate.

Firme similare din județul Gorj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate

  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 5210 Depozitări
  • 5224 Manipulări
  • 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
  • 9529 Repararea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.

Întrebări frecvente despre HUNTER STAR SRL

Care este CUI-ul firmei HUNTER STAR SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HUNTER STAR SRL este 22183987, iar codul de TVA este RO22183987. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J18/623/2007, iar codul EUID este ROONRC.J18/623/2007.

Unde are sediul HUNTER STAR SRL?

Sediul social al firmei HUNTER STAR SRL este în B-dul NICOLAE TITULESCU, bl. 5, et. P, Municipiul Târgu Jiu, Gorj, județul Gorj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are HUNTER STAR SRL?

Activitatea principală a firmei HUNTER STAR SRL este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate”, cod CAEN 4778. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată HUNTER STAR SRL?

HUNTER STAR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2007, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma HUNTER STAR SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0253 *** 191). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are HUNTER STAR SRL?

În 2025, HUNTER STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 838 mii lei și un profit net de 173 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este HUNTER STAR SRL plătitoare de TVA?

Da. HUNTER STAR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 8 august 2007 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează