Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

HUMANACT S.R.L.

CUI 52245682J2025057077009

CRIȘULUI, bl. 49, sc. 3, et. Parter, ap. 44, Municipiul Deva, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 7.189 lei, profit net 5.119 lei.

Despre HUMANACT S.R.L.

HUMANACT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2025 cu numărul J2025057077009 și codul unic de înregistrare (CUI) 52245682, cu sediul în Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii” (cod CAEN 6619). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.189 lei, un profit net de 5.119 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52245682
Nr. Registrul Comerțului
J2025057077009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
30 iulie 2025
EUID
ROONRC.J2025057077009
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.189 lei
Profit net
5.119 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
5.319 lei
Datorii
1.979 lei
Active totale
7.298 lei
Marjă netă
71,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.189
Venituri totale7.189
Cheltuieli totale1.117
Profit / pierdere brută6.072
Profit / pierdere netă5.119
Active circulante7.298
creanțe200
casa și conturi la bănci7.098
Datorii1.979
Capitaluri proprii5.319

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 21 din 22 în județul Hunedoara și locul 1.647 din 1.758 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii.

Firme similare din județul Hunedoara

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 12.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6619 – Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii

Întrebări frecvente despre HUMANACT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei HUMANACT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HUMANACT S.R.L. este 52245682. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025057077009, iar codul EUID este ROONRC.J2025057077009.

Unde are sediul HUMANACT S.R.L.?

Sediul social al firmei HUMANACT S.R.L. este în CRIȘULUI, bl. 49, sc. 3, et. Parter, ap. 44, Municipiul Deva, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are HUMANACT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei HUMANACT S.R.L. este „Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii”, cod CAEN 6619.

Când a fost înființată HUMANACT S.R.L.?

HUMANACT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 iulie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma HUMANACT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0728 *** 877). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are HUMANACT S.R.L.?

În 2025, HUMANACT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.189 lei și un profit net de 5.119 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este HUMANACT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, HUMANACT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează