HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL
Str. Trenului, bl. FIROS, sc. A, et. 3, ap. 46, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 444 mii lei, profit net 124 mii lei, 2 angajați.
Despre HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL
HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2004 cu numărul J2004006052407 și codul unic de înregistrare (CUI) 16331078, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții” (cod CAEN 4341). Firma are 22 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 444 mii lei (+105% față de 2024), un profit net de 124 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 164 mii lei la 444 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 16331078
- Nr. Registrul Comerțului
- J2004006052407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 14 aprilie 2004
- EUID
- ROONRC.J2004006052407
- Cod poștal
- —
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 444 mii lei
- Profit net
- 124 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 114 mii lei
- Datorii
- 142 mii lei
- Active totale
- 257 mii lei
- Marjă netă
- 27,8%
- Cifră / angajat
- 222 mii lei
+105% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 56% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 158 mii | 157 mii | 120 mii | 145 mii | 164 mii | 305 mii | 563 mii | 217 mii | 444 mii |
| Venituri totale | 158 mii | 157 mii | 120 mii | 145 mii | 164 mii | 305 mii | 563 mii | 226 mii | 444 mii |
| Cheltuieli totale | 162 mii | 124 mii | 135 mii | 182 mii | 189 mii | 344 mii | 425 mii | 256 mii | 312 mii |
| Profit / pierdere brută | -3.876 | 33 mii | -15 mii | -37 mii | -25 mii | -38 mii | 138 mii | -30 mii | 132 mii |
| Profit / pierdere netă | -7.044 | 31 mii | -16 mii | -38 mii | -27 mii | -41 mii | 132 mii | -36 mii | 124 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 6.286 | 66 mii | 50 mii | 35 mii | 20 mii | 12 mii | — | 70 mii | 53 mii |
| Active circulante | 81 mii | 28 mii | 24 mii | 38 mii | 75 mii | 45 mii | 165 mii | 82 mii | 203 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | 44 mii | — | — | — | — |
| creanțe | 21 mii | 17 mii | 4.689 | 5.895 | 3.519 | 34 mii | 75 mii | 71 mii | 71 mii |
| casa și conturi la bănci | 60 mii | 11 mii | 20 mii | 32 mii | 27 mii | 11 mii | 91 mii | 11 mii | 132 mii |
| Datorii | 30 mii | 4.921 | 1.900 | 39 mii | 82 mii | 125 mii | 102 mii | 125 mii | 142 mii |
| Capitaluri proprii | 58 mii | 89 mii | 73 mii | 34 mii | 13 mii | -69 mii | 63 mii | 27 mii | 114 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 61 din 101 în județul București și locul 189 din 483 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4341 – Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții.
Firme similare din județul București
- HIDROSET SRL · București Sector 1493 mii lei · 1 ang.
- TOP SISTEM ACOPERIS S.R.L. · București Sector 1493 mii lei · 1 ang.
- HIDRO PRIM BUILDING SRL · București Sector 1477 mii lei · 4 ang.
- GENERAL CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L. · București Sector 5471 mii lei · 1 ang.
- C.A.O. HOLDING PREST CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 3471 mii lei · 4 ang.
- IZOMAR PRESTCONSTRUCT SRL · București Sector 6462 mii lei · 2 ang.
- SADIK CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 2411 mii lei · 1 ang.
- ACOPERIS PERFECT COMPLET S.R.L. · București Sector 1397 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4341 – Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
Întrebări frecvente despre HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL este 16331078. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2004006052407, iar codul EUID este ROONRC.J2004006052407.
Unde are sediul HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL este în Str. Trenului, bl. FIROS, sc. A, et. 3, ap. 46, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL este „Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții”, cod CAEN 4341. În Registrul Comerțului are autorizate în total 10 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 14 aprilie 2004, deci are 22 ani de activitate.
Cum pot contacta firma HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 6 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL?
În 2025, HIDRO-MIT CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 444 mii lei și un profit net de 124 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.