Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA3 ani pe piață

HEIDEL GYN STAR S.R.L.

CUI 41422576J6/701/2023

ROMULI, Sat Romuli, Comuna Romuli, Bistrița-Năsăud

În 2025: cifra de afaceri 931 mii lei, profit net 9.957 lei, 4 angajați.

Despre HEIDEL GYN STAR S.R.L.

HEIDEL GYN STAR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 iulie 2023 cu numărul J6/701/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 41422576, cu sediul în Romuli, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „Exploatarea forestieră” (cod CAEN 0220). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 931 mii lei (+23% față de 2024), un profit net de 9.957 lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 712 mii lei la 931 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 mai 2020.

Date de identificare

CUI
41422576
Nr. Registrul Comerțului
J6/701/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
31 iulie 2023
EUID
ROONRC.J6/701/2023
Cod poștal
427250

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 28.05.2020

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Năsăud

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
931 mii lei

+23% față de 2024

Profit net
9.957 lei
Angajați (medie)
4
Capitaluri proprii
159 mii lei
Datorii
260 mii lei
Active totale
419 mii lei
Marjă netă
1,1%
Cifră / angajat
233 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0250 mii500 mii750 mii1 mil2019: cifra de afaceri 14.950 lei; profit net 1.816 lei20192020: cifra de afaceri 186.053 lei; profit net 10.381 lei20202021: cifra de afaceri 712.011 lei; profit net 131.288 lei20212022: cifra de afaceri 880.922 lei; profit net 32.313 lei20222023: cifra de afaceri 852.717 lei; profit net 163.748 lei20232024: cifra de afaceri 755.649 lei; profit net 35.182 lei20242025: cifra de afaceri 930.544 lei; profit net 9.957 lei2025
Indicator (lei)2019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă15 mii186 mii712 mii881 mii853 mii756 mii931 mii
Venituri totale15 mii186 mii718 mii882 mii858 mii760 mii1,1 mil
Cheltuieli totale13 mii174 mii580 mii841 mii687 mii709 mii1 mil
Profit / pierdere brută1.96612 mii138 mii41 mii171 mii51 mii34 mii
Profit / pierdere netă1.81610 mii131 mii32 mii164 mii35 mii9.957
Număr mediu de angajați2245534
Active imobilizate7.83316 mii30 mii48 mii89 mii148 mii123 mii
Active circulante19 mii113 mii243 mii241 mii200 mii256 mii297 mii
din care stocuri18 mii110 mii124 mii155 mii126 mii171 mii190 mii
creanțe—1.60028 mii69 mii26 mii47 mii52 mii
casa și conturi la bănci1171.12390 mii17 mii47 mii38 mii55 mii
Datorii24 mii117 mii129 mii255 mii98 mii256 mii260 mii
Capitaluri proprii2.01612 mii144 mii35 mii190 mii149 mii159 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 60 din 118 în județul Bistrița-Năsăud și locul 1.205 din 3.247 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0220 – Exploatarea forestieră.

Firme similare din județul Bistrița-Năsăud

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0220 – Exploatarea forestieră

  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
  • 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
  • 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 4942 Servicii de mutare
  • 5210 Depozitări
  • 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
  • 5224 Manipulări
  • 5229 Alte activități anexe transporturilor

Întrebări frecvente despre HEIDEL GYN STAR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei HEIDEL GYN STAR S.R.L. este 41422576, iar codul de TVA este RO41422576. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J6/701/2023, iar codul EUID este ROONRC.J6/701/2023.

Unde are sediul HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

Sediul social al firmei HEIDEL GYN STAR S.R.L. este în ROMULI, Sat Romuli, Comuna Romuli, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, cod poștal 427250, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

Activitatea principală a firmei HEIDEL GYN STAR S.R.L. este „Exploatarea forestieră”, cod CAEN 0220. În Registrul Comerțului are autorizate în total 16 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

HEIDEL GYN STAR S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 iulie 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 977). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are HEIDEL GYN STAR S.R.L.?

În 2025, HEIDEL GYN STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 931 mii lei și un profit net de 9.957 lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este HEIDEL GYN STAR S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. HEIDEL GYN STAR S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28 mai 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează