GYM-MAP BUSINESS SRL
BĂDENI, bl. M61, sc. 4, et. 3, ap. 75, București Sectorul 3, București
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.747 lei, 0 angajați.
Despre GYM-MAP BUSINESS SRL
GYM-MAP BUSINESS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2017 cu numărul J2017007865404 și codul unic de înregistrare (CUI) 37654500, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)” (cod CAEN 6210). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.747 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2019 și 2023, cifra de afaceri a crescut (de la 15 mii lei la 49 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37654500
- Nr. Registrul Comerțului
- J2017007865404
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J2017007865404
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 28.10.2026
reactivat 05.12.2023
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.747 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -56 mii lei
- Datorii
- 122 mii lei
- Active totale
- 66 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (185%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 3.000 | 3.950 | 15 mii | 6.078 | 5.640 | 1.700 | 49 mii | 0 | 0 |
| Venituri totale | 3.000 | 149 mii | 15 mii | 6.083 | 5.640 | 1.700 | 69 mii | 0 | 1.537 |
| Cheltuieli totale | 9.083 | 100 mii | 94 mii | 65 mii | 14 mii | 15 mii | 4.177 | 3.011 | 3.284 |
| Profit / pierdere brută | -6.083 | 50 mii | -79 mii | -59 mii | -8.779 | -13 mii | 65 mii | -3.011 | -1.747 |
| Profit / pierdere netă | -6.173 | 50 mii | -80 mii | -59 mii | -8.949 | -13 mii | 65 mii | -3.011 | -1.747 |
| Număr mediu de angajați | — | 2 | 2 | 1 | 0 | — | — | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 110 mii | 96 mii | 51 mii | 22 mii | 10 mii | 3.433 | 3.635 | 1.572 | 0 |
| Active circulante | 17 mii | 124 mii | 87 mii | 44 mii | 8.396 | 1.835 | 66 mii | 65 mii | 66 mii |
| creanțe | 500 | — | 150 | 150 | 150 | 150 | 150 | 0 | 0 |
| casa și conturi la bănci | 16 mii | 124 mii | 87 mii | 44 mii | 8.246 | 1.685 | 66 mii | 65 mii | 66 mii |
| Datorii | 133 mii | 176 mii | 174 mii | 160 mii | 122 mii | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 122 mii |
| Capitaluri proprii | -5.973 | 44 mii | -36 mii | -94 mii | -103 mii | -116 mii | -51 mii | -54 mii | -56 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- DAETALUS S.R.L. · București Sector 50 lei · 1 ang.
- NEP DEVELOPMENT SERVICES S.R.L. · București Sector 30 lei · 0 ang.
- FINOR TECH S.R.L. · București Sector 60 lei · 2 ang.
- INFRONIX S.R.L. · București Sector 50 lei · 1 ang.
- SNAPSOFT S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- ETTUDE TRADE & CO S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- LEAD 2 TRANSFORM S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- HYPER CHAMPS S.R.L. · București Sector 30 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
- 5829 Activități de editare a altor produse software
- 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
- 6190 Alte activități de telecomunicații
- 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
- 6391 Activități ale portalurilor web
- 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
Întrebări frecvente despre GYM-MAP BUSINESS SRL
Care este CUI-ul firmei GYM-MAP BUSINESS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GYM-MAP BUSINESS SRL este 37654500. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2017007865404, iar codul EUID este ROONRC.J2017007865404.
Unde are sediul GYM-MAP BUSINESS SRL?
Sediul social al firmei GYM-MAP BUSINESS SRL este în BĂDENI, bl. M61, sc. 4, et. 3, ap. 75, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GYM-MAP BUSINESS SRL?
Activitatea principală a firmei GYM-MAP BUSINESS SRL este „Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)”, cod CAEN 6210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 13 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GYM-MAP BUSINESS SRL?
GYM-MAP BUSINESS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GYM-MAP BUSINESS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru GYM-MAP BUSINESS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are GYM-MAP BUSINESS SRL?
În 2025, GYM-MAP BUSINESS SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.747 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GYM-MAP BUSINESS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, GYM-MAP BUSINESS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 28 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/37654500API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din București Sector 3
- Firme cu CAEN 6210 din județul București
- CAEN 6210 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- Top firme din județul București
- Firme noi din județul București
- Beneficiari de fonduri din județul București
- Compară GYM-MAP BUSINESS SRL cu alte firme