Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA2 ani pe piață

GROWMAR TECH S.R.L.

CUI 49758793J2024000882088

HĂRMANULUI, ap. 2, Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov

În 2024: cifra de afaceri 7.000 lei, profit net 5.868 lei.

Despre GROWMAR TECH S.R.L.

GROWMAR TECH S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2024 cu numărul J2024000882088 și codul unic de înregistrare (CUI) 49758793, cu sediul în Tărlungeni, județul Brașov. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 2 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.000 lei, un profit net de 5.868 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
49758793
Nr. Registrul Comerțului
J2024000882088
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 martie 2024
EUID
ROONRC.J2024000882088
Cod poștal
507220

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
27.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Săcele

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
7.000 lei
Profit net
5.868 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
6.068 lei
Datorii
1.092 lei
Active totale
7.160 lei
Marjă netă
83,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 15% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă7.000
Venituri totale7.000
Cheltuieli totale40
Profit / pierdere brută6.960
Profit / pierdere netă5.868
Active circulante7.160
casa și conturi la bănci7.160
Datorii1.092
Capitaluri proprii6.068
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Brașov

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 27.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7312 Servicii de reprezentare media
  • 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9621 Activități de coafură și frizerie
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare

Întrebări frecvente despre GROWMAR TECH S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GROWMAR TECH S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GROWMAR TECH S.R.L. este 49758793. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024000882088, iar codul EUID este ROONRC.J2024000882088.

Unde are sediul GROWMAR TECH S.R.L.?

Sediul social al firmei GROWMAR TECH S.R.L. este în HĂRMANULUI, ap. 2, Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Brașov, județul Brașov, cod poștal 507220, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GROWMAR TECH S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GROWMAR TECH S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GROWMAR TECH S.R.L.?

GROWMAR TECH S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 martie 2024, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma GROWMAR TECH S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0784 *** 952). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GROWMAR TECH S.R.L.?

În 2024, GROWMAR TECH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.000 lei și un profit net de 5.868 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GROWMAR TECH S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GROWMAR TECH S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 27 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/49758793

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează