Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.

CUI 51854989J2025037201006

PĂLTINIȘULUI, ap. 16, Municipiul Baia Mare, Maramureș

În 2025: cifra de afaceri 7.700 lei, profit net 3.059 lei.

Despre GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.

GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2025 cu numărul J2025037201006 și codul unic de înregistrare (CUI) 51854989, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit” (cod CAEN 4752). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 7.700 lei, un profit net de 3.059 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51854989
Nr. Registrul Comerțului
J2025037201006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
26 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025037201006
Cod poștal
430393

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
7.700 lei
Profit net
3.059 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.259 lei
Datorii
3.291 lei
Active totale
6.550 lei
Marjă netă
39,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 50% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă7.700
Venituri totale7.700
Cheltuieli totale3.946
Profit / pierdere brută3.754
Profit / pierdere netă3.059
Active circulante6.550
casa și conturi la bănci6.550
Datorii3.291
Capitaluri proprii3.259
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 81 din 84 în județul Maramureș și locul 2.792 din 2.858 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit.

Firme similare din județul Maramureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit

Întrebări frecvente despre GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. este 51854989. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025037201006, iar codul EUID este ROONRC.J2025037201006.

Unde are sediul GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social al firmei GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. este în PĂLTINIȘULUI, ap. 16, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, cod poștal 430393, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit”, cod CAEN 4752. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 084). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GOPLUS CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.700 lei și un profit net de 3.059 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GOPLUS CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează