GO 4 SQUASH SRL
TEATRULUI, et. 2, ap. 5, Municipiul Botoșani, Botoșani
În 2025: cifra de afaceri 198 mii lei, profit net 104 mii lei, 1 angajați.
Despre GO 4 SQUASH SRL
GO 4 SQUASH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2011 cu numărul J2011000110077 și codul unic de înregistrare (CUI) 28223320, cu sediul în Botoșani, județul Botoșani. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 198 mii lei (-30% față de 2024), un profit net de 104 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 241 mii lei la 198 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 24 martie 2011.
Date de identificare
- CUI
- 28223320
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011000110077
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 martie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011000110077
- Cod poștal
- 710210
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
din 24.03.2011
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 198 mii lei
- Profit net
- 104 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 146 mii lei
- Datorii
- 371 mii lei
- Active totale
- 530 mii lei
- Marjă netă
- 52,6%
- Cifră / angajat
- 198 mii lei
-30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 70% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 88 mii | 106 mii | 181 mii | 197 mii | 216 mii | 241 mii | 263 mii | 289 mii | 282 mii | 198 mii |
| Venituri totale | 88 mii | 106 mii | 181 mii | 197 mii | 216 mii | 241 mii | 273 mii | 289 mii | 282 mii | 198 mii |
| Cheltuieli totale | 42 mii | 44 mii | 69 mii | 63 mii | 62 mii | 75 mii | 73 mii | 121 mii | 125 mii | 77 mii |
| Profit / pierdere brută | 46 mii | 62 mii | 112 mii | 134 mii | 153 mii | 165 mii | 200 mii | 168 mii | 156 mii | 122 mii |
| Profit / pierdere netă | 43 mii | 59 mii | 106 mii | 128 mii | 147 mii | 159 mii | 194 mii | 165 mii | 154 mii | 104 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | 0 | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 648 mii | 626 mii | 604 mii | 582 mii | 560 mii | 538 mii | 517 mii | 495 mii | 474 mii | 457 mii |
| Active circulante | 3.153 | 4.392 | 20 mii | 29 mii | 29 mii | 22 mii | 19 mii | 52 mii | 40 mii | 73 mii |
| creanțe | — | 2.435 | 6.436 | 7.587 | 9.557 | 9.194 | 12 mii | 13 mii | 11 mii | 20 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.153 | 1.957 | 14 mii | 22 mii | 19 mii | 13 mii | 7.248 | 39 mii | 29 mii | 53 mii |
| Datorii | 580 mii | 498 mii | 383 mii | 370 mii | 306 mii | 140 mii | 329 mii | 168 mii | 344 mii | 371 mii |
| Venituri în avans | — | 2.392 | 4.723 | 5.967 | 6.399 | 9.642 | 13 mii | 19 mii | 16 mii | 14 mii |
| Capitaluri proprii | 71 mii | 130 mii | 237 mii | 235 mii | 276 mii | 411 mii | 194 mii | 359 mii | 154 mii | 146 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 52 din 116 în județul Botoșani și locul 7.967 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Botoșani
- NĂVODUL STAR SRL · Drăgușeni232 mii lei · 0 ang.
- QUASAR SRL · Răchiți222 mii lei · 1 ang.
- HARMICOM SRL · Botoșani221 mii lei · 1 ang.
- COROLA SRL · Botoșani217 mii lei · 1 ang.
- MOLDAVIA SRL · Botoșani206 mii lei · 2 ang.
- FLAVINFO SRL · Botoșani183 mii lei · 1 ang.
- ZIM PROJECT IMOBILIARE S.R.L. · Maghera (com. Vârfu Câmpului)176 mii lei · 0 ang.
- KAVEX MAREBLU SRL · Botoșani176 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre GO 4 SQUASH SRL
Care este CUI-ul firmei GO 4 SQUASH SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GO 4 SQUASH SRL este 28223320, iar codul de TVA este RO28223320. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000110077, iar codul EUID este ROONRC.J2011000110077.
Unde are sediul GO 4 SQUASH SRL?
Sediul social al firmei GO 4 SQUASH SRL este în TEATRULUI, et. 2, ap. 5, Municipiul Botoșani, Botoșani, județul Botoșani, cod poștal 710210, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GO 4 SQUASH SRL?
Activitatea principală a firmei GO 4 SQUASH SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GO 4 SQUASH SRL?
GO 4 SQUASH SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GO 4 SQUASH SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 909). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GO 4 SQUASH SRL?
În 2025, GO 4 SQUASH SRL a raportat o cifră de afaceri de 198 mii lei și un profit net de 104 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GO 4 SQUASH SRL plătitoare de TVA?
Da. GO 4 SQUASH SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 24 martie 2011. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.