GERFLOMCONS GROUP SRL
VALEA TIMIȘULUI, Sat Valea Timișului, Comuna Buchin, Caraș-Severin
În 2025: cifra de afaceri 243 mii lei, pierdere netă 137 mii lei, 1 angajați.
Despre GERFLOMCONS GROUP SRL
GERFLOMCONS GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2015 cu numărul J11/160/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34350795, cu sediul în Valea Timișului (com. Buchin), județul Caraș-Severin. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 243 mii lei (-64% față de 2024), o pierdere netă de 137 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 189 mii lei la 243 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2016.
Date de identificare
- CUI
- 34350795
- Nr. Registrul Comerțului
- J11/160/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 aprilie 2015
- EUID
- ROONRC.J11/160/2015
- Cod poștal
- 327059
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.03.2016
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 243 mii lei
- Pierdere netă
- 137 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -74 mii lei
- Datorii
- 196 mii lei
- Active totale
- 122 mii lei
- Marjă netă
- -56,1%
- Cifră / angajat
- 243 mii lei
-64% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (160%); cifra de afaceri a scăzut cu 64% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 474 mii | 258 mii | 276 mii | 310 mii | 114 mii | 189 mii | 571 mii | 423 mii | 682 mii | 243 mii |
| Venituri totale | 474 mii | 263 mii | 277 mii | 311 mii | 114 mii | 190 mii | 571 mii | 424 mii | 683 mii | 253 mii |
| Cheltuieli totale | 463 mii | 372 mii | 249 mii | 201 mii | 122 mii | 216 mii | 469 mii | 525 mii | 515 mii | 387 mii |
| Profit / pierdere brută | 11 mii | -109 mii | 28 mii | 109 mii | -7.963 | -27 mii | 102 mii | -101 mii | 168 mii | -134 mii |
| Profit / pierdere netă | 7.832 | -113 mii | 25 mii | 106 mii | -9.103 | -29 mii | 97 mii | -106 mii | 148 mii | -137 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | 1 |
| Active imobilizate | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 193 | 3.134 | 107 mii | 77 mii | 47 mii |
| Active circulante | 205 mii | 108 mii | 132 mii | 255 mii | 213 mii | 209 mii | 409 mii | 105 mii | 71 mii | 74 mii |
| din care stocuri | 600 | — | — | — | — | 10 mii | 13 mii | 12 mii | 18 mii | — |
| creanțe | 4.549 | 7.950 | 1.603 | 1.603 | 1.603 | 1.604 | 7.627 | 34 mii | 21 mii | 27 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 mii | 100 mii | 131 mii | 253 mii | 211 mii | 197 mii | 388 mii | 60 mii | 32 mii | 46 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.997 |
| Datorii | 9.087 | 25 mii | 24 mii | 53 mii | 20 mii | 44 mii | 151 mii | 107 mii | 81 mii | 196 mii |
| Capitaluri proprii | 197 mii | 83 mii | 109 mii | 202 mii | 193 mii | 165 mii | 261 mii | 105 mii | 67 mii | -74 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 39 din 97 în județul Caraș-Severin și locul 7.603 din 16.144 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Caraș-Severin
- LUX FINISAJE ȘI ÎNTREȚINERI S.R.L. · Reșița306 mii lei · 6 ang.
- GLOBAL TAUNUSBAU S.R.L. · Rafnic (com. Lupac)299 mii lei · 1 ang.
- ANTREPRIZA SEMENIC SRL · Reșița293 mii lei · 1 ang.
- IONESCU SPCONS CONCEPT S.R.L. · Iablanița278 mii lei · 1 ang.
- AMADEEA DUNCA S.R.L. · Reșița218 mii lei · 3 ang.
- ERTON KRASNIQI CONSTRUCTION S.R.L. · 23 August (com. Zăvoi)214 mii lei · 2 ang.
- BROTHER CONSTRUCT S.R.L. · Măureni204 mii lei · 1 ang.
- PÎRVU PHOENIX CONSTRUCT S.R.L. · Reșița175 mii lei · 3 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
Întrebări frecvente despre GERFLOMCONS GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei GERFLOMCONS GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GERFLOMCONS GROUP SRL este 34350795, iar codul de TVA este RO34350795. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J11/160/2015, iar codul EUID este ROONRC.J11/160/2015.
Unde are sediul GERFLOMCONS GROUP SRL?
Sediul social al firmei GERFLOMCONS GROUP SRL este în VALEA TIMIȘULUI, Sat Valea Timișului, Comuna Buchin, Caraș-Severin, Valea Timișului (com. Buchin), județul Caraș-Severin, cod poștal 327059, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GERFLOMCONS GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei GERFLOMCONS GROUP SRL este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GERFLOMCONS GROUP SRL?
GERFLOMCONS GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GERFLOMCONS GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 158). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GERFLOMCONS GROUP SRL?
În 2025, GERFLOMCONS GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 243 mii lei și o pierdere netă de 137 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GERFLOMCONS GROUP SRL plătitoare de TVA?
Da. GERFLOMCONS GROUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.