Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA15 ani pe piață

GEORGE FIRE ARMS SRL

CUI 28992669J2011000827207

HOREA, Municipiul Deva, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 185 mii lei, pierdere netă 21 mii lei, 1 angajați.

Despre GEORGE FIRE ARMS SRL

GEORGE FIRE ARMS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 august 2011 cu numărul J2011000827207 și codul unic de înregistrare (CUI) 28992669, cu sediul în Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 185 mii lei (-12% față de 2024), o pierdere netă de 21 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 251 mii lei la 185 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
28992669
Nr. Registrul Comerțului
J2011000827207
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 august 2011
EUID
ROONRC.J2011000827207
Cod poștal
330141

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 05.04.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
04.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
185 mii lei

-12% față de 2024

Pierdere netă
21 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
-108 mii lei
Datorii
181 mii lei
Active totale
72 mii lei
Marjă netă
-11,5%
Cifră / angajat
185 mii lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (250%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 909 lei; pierdere netă 21.643 lei20162017: cifra de afaceri 250 lei; pierdere netă 3.102 lei20172018: cifra de afaceri 99.795 lei; pierdere netă 21.485 lei20182019: cifra de afaceri 135.686 lei; pierdere netă 36.972 lei20192020: cifra de afaceri 126.087 lei; pierdere netă 24.632 lei20202021: cifra de afaceri 250.898 lei; profit net 2.937 lei20212022: cifra de afaceri 221.573 lei; profit net 7.841 lei20222023: cifra de afaceri 229.884 lei; profit net 849 lei20232024: cifra de afaceri 209.285 lei; pierdere netă 6.764 lei20242025: cifra de afaceri 184.999 lei; pierdere netă 21.248 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă909250100 mii136 mii126 mii251 mii222 mii230 mii209 mii185 mii
Venituri totale909265107 mii139 mii132 mii277 mii222 mii230 mii209 mii185 mii
Cheltuieli totale23 mii3.364127 mii175 mii155 mii272 mii212 mii227 mii215 mii206 mii
Profit / pierdere brută-22 mii-3.099-20 mii-36 mii-24 mii4.4709.9553.148-5.428-21 mii
Profit / pierdere netă-22 mii-3.102-21 mii-37 mii-25 mii2.9377.841849-6.764-21 mii
Număr mediu de angajați1012221111
Active imobilizate064 mii81 mii61 mii41 mii28 mii15 mii15 mii13 mii11 mii
Active circulante53 mii59 mii123 mii101 mii107 mii95 mii118 mii105 mii74 mii61 mii
din care stocuri53 mii58 mii101 mii95 mii101 mii92 mii109 mii94 mii68 mii55 mii
creanțe-1501.8003.1923.1047418251.2841818
casa și conturi la bănci01.07820 mii2.7102.8102.3237.91310 mii6.0936.317
Datorii59 mii132 mii234 mii229 mii240 mii212 mii214 mii201 mii175 mii181 mii
Capitaluri proprii-5.843-8.945-30 mii-67 mii-92 mii-89 mii-81 mii-80 mii-87 mii-108 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 22 din 84 în județul Hunedoara și locul 3.087 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..

Firme similare din județul Hunedoara

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.

  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre GEORGE FIRE ARMS SRL

Care este CUI-ul firmei GEORGE FIRE ARMS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GEORGE FIRE ARMS SRL este 28992669. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000827207, iar codul EUID este ROONRC.J2011000827207.

Unde are sediul GEORGE FIRE ARMS SRL?

Sediul social al firmei GEORGE FIRE ARMS SRL este în HOREA, Municipiul Deva, Hunedoara, județul Hunedoara, cod poștal 330141, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GEORGE FIRE ARMS SRL?

Activitatea principală a firmei GEORGE FIRE ARMS SRL este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată GEORGE FIRE ARMS SRL?

GEORGE FIRE ARMS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 august 2011, deci are 15 ani de activitate.

Cum pot contacta firma GEORGE FIRE ARMS SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 284). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GEORGE FIRE ARMS SRL?

În 2025, GEORGE FIRE ARMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 185 mii lei și o pierdere netă de 21 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GEORGE FIRE ARMS SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GEORGE FIRE ARMS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.

Explorează