Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA17 ani pe piață

GENOVADELUXE SRL

CUI 25280950J15/212/2009

Str. MIHAI POPESCU, bl. 27A, et. 1, ap. 5, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița

În 2025: cifra de afaceri 935 mii lei, profit net 33 mii lei, 1 angajați.

Despre GENOVADELUXE SRL

GENOVADELUXE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2009 cu numărul J15/212/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25280950, cu sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)” (cod CAEN 1392). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 935 mii lei (-40% față de 2024), un profit net de 33 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 78 mii lei la 935 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2023.

Date de identificare

CUI
25280950
Nr. Registrul Comerțului
J15/212/2009
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 martie 2009
EUID
ROONRC.J15/212/2009
Cod poștal
130154

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.07.2023

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 10.11.2016

Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
11.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
935 mii lei

-40% față de 2024

Profit net
33 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
73 mii lei
Datorii
85 mii lei
Active totale
158 mii lei
Marjă netă
3,5%
Cifră / angajat
935 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 40% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-500 mii0500 mii1 mil1,5 mil2 mil2016: cifra de afaceri 102.318 lei; profit net 71.691 lei20162017: cifra de afaceri 183.303 lei; profit net 72.668 lei20172018: cifra de afaceri 295.790 lei; profit net 27.614 lei20182019: cifra de afaceri 217.113 lei; pierdere netă 32.439 lei20192020: cifra de afaceri 93.642 lei; pierdere netă 3.869 lei20202021: cifra de afaceri 78.234 lei; profit net 22.257 lei20212022: cifra de afaceri 146.490 lei; profit net 78.471 lei20222023: cifra de afaceri 1.157.967 lei; profit net 107.923 lei20232024: cifra de afaceri 1.550.154 lei; profit net 18.582 lei20242025: cifra de afaceri 934.745 lei; profit net 32.991 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă102 mii183 mii296 mii217 mii94 mii78 mii146 mii1,2 mil1,6 mil935 mii
Venituri totale186 mii260 mii214 mii179 mii102 mii68 mii145 mii1,2 mil1,6 mil1,1 mil
Cheltuieli totale113 mii186 mii184 mii210 mii104 mii43 mii62 mii1 mil1,5 mil1,1 mil
Profit / pierdere brută73 mii75 mii31 mii-30 mii-1.83124 mii83 mii119 mii62 mii40 mii
Profit / pierdere netă72 mii73 mii28 mii-32 mii-3.86922 mii78 mii108 mii19 mii33 mii
Număr mediu de angajați13331—1121
Active imobilizate1.0181.0181.0181.0181.0181.0181.5074894.7093.767
Active circulante126 mii209 mii167 mii129 mii44 mii53 mii95 mii172 mii143 mii154 mii
din care stocuri105 mii183 mii136 mii70 mii35 mii23 mii——60 mii93 mii
creanțe14 mii—6.161——854—42 mii3.3295.731
casa și conturi la bănci6.30725 mii24 mii59 mii8.23929 mii95 mii131 mii79 mii55 mii
Datorii74 mii84 mii14 mii9.16524 mii11 mii14 mii61 mii108 mii85 mii
Capitaluri proprii53 mii126 mii153 mii121 mii21 mii43 mii82 mii112 mii40 mii73 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 10 din 29 în județul Dâmbovița și locul 188 din 779 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp).

Firme similare din județul Dâmbovița

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

  • 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Întrebări frecvente despre GENOVADELUXE SRL

Care este CUI-ul firmei GENOVADELUXE SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GENOVADELUXE SRL este 25280950, iar codul de TVA este RO25280950. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/212/2009, iar codul EUID este ROONRC.J15/212/2009.

Unde are sediul GENOVADELUXE SRL?

Sediul social al firmei GENOVADELUXE SRL este în Str. MIHAI POPESCU, bl. 27A, et. 1, ap. 5, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, județul Dâmbovița, cod poștal 130154, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GENOVADELUXE SRL?

Activitatea principală a firmei GENOVADELUXE SRL este „Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)”, cod CAEN 1392.

Când a fost înființată GENOVADELUXE SRL?

GENOVADELUXE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 martie 2009, deci are 17 ani de activitate.

Cum pot contacta firma GENOVADELUXE SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 392). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GENOVADELUXE SRL?

În 2025, GENOVADELUXE SRL a raportat o cifră de afaceri de 935 mii lei și un profit net de 33 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GENOVADELUXE SRL plătitoare de TVA?

Da. GENOVADELUXE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2023. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.

Explorează