Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

GEECONSULT S.R.L.

CUI 50936690J2024044122005

THEODOR BURADA, Municipiul Constanța, Constanța

În 2024: cifra de afaceri 8.450 lei, profit net 4.119 lei.

Despre GEECONSULT S.R.L.

GEECONSULT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2024 cu numărul J2024044122005 și codul unic de înregistrare (CUI) 50936690, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Activități de secretariat și servicii suport” (cod CAEN 8210). Firma are 1 an de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.450 lei, un profit net de 4.119 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
50936690
Nr. Registrul Comerțului
J2024044122005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
25 noiembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024044122005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
8.450 lei
Profit net
4.119 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.319 lei
Datorii
4.785 lei
Active totale
9.104 lei
Marjă netă
48,7%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 53% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2024
Cifra de afaceri netă8.450
Venituri totale8.450
Cheltuieli totale3.546
Profit / pierdere brută4.904
Profit / pierdere netă4.119
Active circulante9.104
creanțe4.250
casa și conturi la bănci4.854
Datorii4.785
Capitaluri proprii4.319
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 65 din 68 în județul Constanța și locul 1.779 din 1.881 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 8210 – Activități de secretariat și servicii suport.

Firme similare din județul Constanța

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8210 – Activități de secretariat și servicii suport

  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat

Întrebări frecvente despre GEECONSULT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei GEECONSULT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GEECONSULT S.R.L. este 50936690. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024044122005, iar codul EUID este ROONRC.J2024044122005.

Unde are sediul GEECONSULT S.R.L.?

Sediul social al firmei GEECONSULT S.R.L. este în THEODOR BURADA, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are GEECONSULT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei GEECONSULT S.R.L. este „Activități de secretariat și servicii suport”, cod CAEN 8210.

Când a fost înființată GEECONSULT S.R.L.?

GEECONSULT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 25 noiembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma GEECONSULT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 651). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are GEECONSULT S.R.L.?

În 2024, GEECONSULT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.450 lei și un profit net de 4.119 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este GEECONSULT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, GEECONSULT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează