GARAGE MASTER SRL
AUREL VLAICU, Municipiul Constanța, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 487 mii lei, profit net 42 mii lei, 2 angajați.
Despre GARAGE MASTER SRL
GARAGE MASTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 2016 cu numărul J13/70/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35423623, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Întreținerea și repararea autovehiculelor” (cod CAEN 4520). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 487 mii lei (+50% față de 2024), un profit net de 42 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 1,2 mil lei la 487 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 35423623
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/70/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 15 ianuarie 2016
- EUID
- ROONRC.J13/70/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 01.02.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 487 mii lei
- Profit net
- 42 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 721 mii lei
- Datorii
- 47 mii lei
- Active totale
- 768 mii lei
- Marjă netă
- 8,7%
- Cifră / angajat
- 244 mii lei
+50% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 137 mii | 176 mii | 237 mii | 390 mii | 744 mii | 1,2 mil | 1 mil | 427 mii | 325 mii | 487 mii |
| Venituri totale | 137 mii | 176 mii | 237 mii | 390 mii | 744 mii | 1,2 mil | 1 mil | 427 mii | 325 mii | 487 mii |
| Cheltuieli totale | 135 mii | 186 mii | 217 mii | 307 mii | 419 mii | 948 mii | 965 mii | 415 mii | 332 mii | 440 mii |
| Profit / pierdere brută | 2.357 | -9.976 | 20 mii | 83 mii | 325 mii | 223 mii | 77 mii | 12 mii | -6.294 | 47 mii |
| Profit / pierdere netă | 997 | -12 mii | 18 mii | 79 mii | 318 mii | 211 mii | 66 mii | 7.566 | -9.548 | 42 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 9.110 | 6.614 | 4.118 | 1.622 | 55 mii | 41 mii | 28 mii | 17 mii | 4.003 | 14 mii |
| Active circulante | 23 mii | 28 mii | 41 mii | 119 mii | 505 mii | 750 mii | 838 mii | 814 mii | 775 mii | 754 mii |
| din care stocuri | 6.866 | 176 | 5.507 | 710 | 379 | 2.215 | 5.464 | 8.197 | 0 | 115 |
| creanțe | 15 mii | 27 mii | 34 mii | 118 mii | 501 mii | 736 mii | 828 mii | 805 mii | 138 mii | 152 mii |
| casa și conturi la bănci | 756 | 850 | 1.851 | 896 | 3.721 | 12 mii | 4.551 | 791 | 638 mii | 601 mii |
| Datorii | 31 mii | 45 mii | 38 mii | 35 mii | 156 mii | 177 mii | 185 mii | 143 mii | 101 mii | 47 mii |
| Capitaluri proprii | 1.197 | -11 mii | 7.030 | 86 mii | 403 mii | 614 mii | 680 mii | 688 mii | 678 mii | 721 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 20 din 135 în județul Constanța și locul 975 din 5.403 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor.
Firme similare din județul Constanța
- MAUS-BABI SRL · Constanța531 mii lei · 5 ang.
- ATAȘ - UTIL WASH S.R.L. · Poarta Albă531 mii lei · 1 ang.
- ADLI GARAGE SRL · Constanța520 mii lei · 3 ang.
- MARIN COSTY & ELLA SRL · Murfatlar484 mii lei · 5 ang.
- AUTO MOTO PRONTO S.R.L. · Valu Lui Traian476 mii lei · 2 ang.
- EDY'S GARAGE MANGALIA S.R.L. · Mangalia431 mii lei · 1 ang.
- COLOR VIEW S.R.L. · Constanța406 mii lei · 1 ang.
- EXPERT CLEAN XBM S.R.L. · Năvodari399 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4520 – Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
Întrebări frecvente despre GARAGE MASTER SRL
Care este CUI-ul firmei GARAGE MASTER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GARAGE MASTER SRL este 35423623, iar codul de TVA este RO35423623. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/70/2016, iar codul EUID este ROONRC.J13/70/2016.
Unde are sediul GARAGE MASTER SRL?
Sediul social al firmei GARAGE MASTER SRL este în AUREL VLAICU, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GARAGE MASTER SRL?
Activitatea principală a firmei GARAGE MASTER SRL este „Întreținerea și repararea autovehiculelor”, cod CAEN 4520. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GARAGE MASTER SRL?
GARAGE MASTER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 ianuarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GARAGE MASTER SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 868). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GARAGE MASTER SRL?
În 2025, GARAGE MASTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 487 mii lei și un profit net de 42 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GARAGE MASTER SRL plătitoare de TVA?
Da. GARAGE MASTER SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.