GAME TECHNIC SRL
PETKI DÁVID, Sat Sîngeorgiu De Mureș, Comuna Sîngeorgiu De Mureș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 26 mii lei, pierdere netă 100 mii lei, 1 angajați.
Despre GAME TECHNIC SRL
GAME TECHNIC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 aprilie 2009 cu numărul J26/455/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 25479775, cu sediul în Sîngeorgiu De Mureș, județul Mureș. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 26 mii lei (-96% față de 2024), o pierdere netă de 100 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 458 mii lei la 26 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 martie 2011.
Date de identificare
- CUI
- 25479775
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/455/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 23 aprilie 2009
- EUID
- ROONRC.J26/455/2009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 17.03.2011
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 26 mii lei
- Pierdere netă
- 100 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 134 mii lei
- Datorii
- 31 mii lei
- Active totale
- 197 mii lei
- Marjă netă
- -384,3%
- Cifră / angajat
- 26 mii lei
-96% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 96% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 150 mii | 221 mii | 242 mii | 603 mii | 208 mii | 458 mii | 855 mii | 656 mii | 633 mii | 26 mii |
| Venituri totale | 150 mii | 228 mii | 243 mii | 603 mii | 218 mii | 485 mii | 857 mii | 671 mii | 651 mii | 39 mii |
| Cheltuieli totale | 121 mii | 171 mii | 104 mii | 60 mii | 127 mii | 228 mii | 352 mii | 643 mii | 467 mii | 140 mii |
| Profit / pierdere brută | 29 mii | 57 mii | 139 mii | 542 mii | 92 mii | 256 mii | 505 mii | 28 mii | 184 mii | -100 mii |
| Profit / pierdere netă | 29 mii | 42 mii | 136 mii | 536 mii | 90 mii | 252 mii | 497 mii | 24 mii | 155 mii | -100 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 15 mii | 37 mii | 33 mii | 28 mii | 25 mii | 30 mii | 31 mii | 190 mii | 221 mii | 180 mii |
| Active circulante | 3.020 | 7.368 | 52 mii | 929 mii | 1,1 mil | 466 mii | 516 mii | 121 mii | 130 mii | 17 mii |
| din care stocuri | 199 | 1.401 | 382 | 314 | 314 | 313 | 314 | 279 | 279 | 279 |
| creanțe | 2.829 | 6.006 | 50 mii | 922 mii | 1,1 mil | 465 mii | 461 mii | 93 mii | 45 mii | 15 mii |
| casa și conturi la bănci | -8 | -39 | 1.718 | 7.115 | 130 | 825 | 55 mii | 29 mii | 86 mii | 1.605 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 18 | 163 | 100 | 106 |
| Datorii | 153 mii | 138 mii | 41 mii | 14 mii | 485 mii | 33 mii | 49 mii | 142 mii | 75 mii | 31 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | 51 mii | 43 mii | 31 mii |
| Capitaluri proprii | -135 mii | -93 mii | 43 mii | 943 mii | 633 mii | 464 mii | 497 mii | 118 mii | 234 mii | 134 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 282 din 317 în județul Mureș și locul 13.264 din 14.557 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Mureș
- GEADINA TRANS COM SRL · Târgu Mureș28 mii lei · 0 ang.
- HUROM TRADE SRL · Sângeorgiu De Pădure27 mii lei · 0 ang.
- KARATPAPER SRL · Târgu Mureș26 mii lei · 0 ang.
- PC OSTERIA SRL · Târgu Mureș25 mii lei · 0 ang.
- FABIOLA SRL · Sighișoara25 mii lei · 0 ang.
- CAFE BAR MOCA SRL · Târgu Mureș25 mii lei · 0 ang.
- MELACRIS SRL · Reghin24 mii lei · 0 ang.
- PROFITRANS SRL · Cristești23 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre GAME TECHNIC SRL
Care este CUI-ul firmei GAME TECHNIC SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GAME TECHNIC SRL este 25479775, iar codul de TVA este RO25479775. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/455/2009, iar codul EUID este ROONRC.J26/455/2009.
Unde are sediul GAME TECHNIC SRL?
Sediul social al firmei GAME TECHNIC SRL este în PETKI DÁVID, Sat Sîngeorgiu De Mureș, Comuna Sîngeorgiu De Mureș, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GAME TECHNIC SRL?
Activitatea principală a firmei GAME TECHNIC SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GAME TECHNIC SRL?
GAME TECHNIC SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 aprilie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GAME TECHNIC SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 408). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GAME TECHNIC SRL?
În 2025, GAME TECHNIC SRL a raportat o cifră de afaceri de 26 mii lei și o pierdere netă de 100 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GAME TECHNIC SRL plătitoare de TVA?
Da. GAME TECHNIC SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 17 martie 2011. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.