GAMALL LAUR SRL
IDECIU DE JOS, Sat Ideciu De Jos, Comuna Ideciu De Jos, Mureș
În 2025: cifra de afaceri 10 mii lei, profit net 1.274 lei.
Despre GAMALL LAUR SRL
GAMALL LAUR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2012 cu numărul J26/607/2012 și codul unic de înregistrare (CUI) 30357774, cu sediul în Ideciu De Jos, județul Mureș. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 10 mii lei (+40% față de 2024), un profit net de 1.274 lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 5.984 lei la 10 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 30357774
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/607/2012
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 iunie 2012
- EUID
- ROONRC.J26/607/2012
- Cod poștal
- 547360
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 10 mii lei
- Profit net
- 1.274 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -21 mii lei
- Datorii
- 26 mii lei
- Active totale
- 4.959 lei
- Marjă netă
- 12,4%
+40% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (520%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192 mii | 54 mii | 135 mii | 3.235 | 7.361 | 5.984 | 5.957 | 5.201 | 7.360 | 10 mii |
| Venituri totale | 192 mii | 54 mii | 135 mii | 3.235 | 7.361 | 5.984 | 5.957 | 5.201 | 7.360 | 10 mii |
| Cheltuieli totale | 30 mii | 37 mii | 22 mii | 2.692 | 14 mii | 10 mii | 14 mii | 9.661 | 6.882 | 8.486 |
| Profit / pierdere brută | 163 mii | 17 mii | 113 mii | 543 | -6.909 | -4.045 | -7.990 | -4.460 | 478 | 1.794 |
| Profit / pierdere netă | 157 mii | 15 mii | 109 mii | 431 | -7.068 | -4.045 | -7.990 | -4.460 | 402 | 1.274 |
| Număr mediu de angajați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 | 1.259 |
| Active circulante | 311 mii | 322 mii | 434 mii | 47 mii | 46 mii | 45 mii | 39 mii | 982 | 2.505 | 3.700 |
| din care stocuri | 35 mii | 13 mii | 5.943 | 5.943 | 5.943 | 5.704 | — | — | — | — |
| creanțe | 31 mii | 31 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | 38 mii | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 245 mii | 278 mii | 390 mii | 2.473 | 1.348 | 772 | 431 | 982 | 2.505 | 3.700 |
| Datorii | 22 mii | 18 mii | 21 mii | 47 mii | 53 mii | 56 mii | 58 mii | 25 mii | 26 mii | 26 mii |
| Capitaluri proprii | 290 mii | 306 mii | 415 mii | 1.028 | -6.000 | -10 mii | -18 mii | -22 mii | -22 mii | -21 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 315 din 336 în județul Mureș și locul 7.514 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Mureș
- MELI-ATTILA S.R.L. · Ivănești (com. Livezeni)12 mii lei · 1 ang.
- OVEDAN SRL · Balda (oraș Sărmașu)12 mii lei · 0 ang.
- TOPLINE EXCLUSIV S.R.L. · Miheșu De Cîmpie10 mii lei · 0 ang.
- SZ COCTAIL S.R.L. · Vălenii De Mureș (com. Brîncovenești)9.830 lei · 0 ang.
- BUFET NEGRENI SRL · Negrenii De Câmpie (com. Band)9.680 lei · 0 ang.
- VICTORIA COM TURISM SRL · Sovata9.276 lei · 0 ang.
- AT-RUMOR S.R.L. · Luduș9.039 lei · 0 ang.
- SPOTCAFE S.R.L. · Sântana De Mureș8.720 lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn
- 1629 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
Întrebări frecvente despre GAMALL LAUR SRL
Care este CUI-ul firmei GAMALL LAUR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei GAMALL LAUR SRL este 30357774. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/607/2012, iar codul EUID este ROONRC.J26/607/2012.
Unde are sediul GAMALL LAUR SRL?
Sediul social al firmei GAMALL LAUR SRL este în IDECIU DE JOS, Sat Ideciu De Jos, Comuna Ideciu De Jos, Mureș, județul Mureș, cod poștal 547360, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are GAMALL LAUR SRL?
Activitatea principală a firmei GAMALL LAUR SRL este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată GAMALL LAUR SRL?
GAMALL LAUR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2012, deci are 14 ani de activitate.
Cum pot contacta firma GAMALL LAUR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 116). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are GAMALL LAUR SRL?
În 2025, GAMALL LAUR SRL a raportat o cifră de afaceri de 10 mii lei și un profit net de 1.274 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este GAMALL LAUR SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, GAMALL LAUR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.