Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL

CUI 33124757J4/437/2014

APRODU PURICE, sc. A, ap. 13, Municipiul Bacău, Bacău

În 2025: cifra de afaceri 270 mii lei, pierdere netă 202 mii lei.

Despre G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL

G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 2014 cu numărul J4/437/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33124757, cu sediul în Bacău, județul Bacău. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții” (cod CAEN 4613). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 270 mii lei (-75% față de 2024), o pierdere netă de 202 mii lei. Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 4,7 mil lei la 270 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2016.

Date de identificare

CUI
33124757
Nr. Registrul Comerțului
J4/437/2014
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 mai 2014
EUID
ROONRC.J4/437/2014
Cod poștal
600408

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.07.2016

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
270 mii lei

-75% față de 2024

Pierdere netă
202 mii lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
207 mii lei
Datorii
61 mii lei
Active totale
267 mii lei
Marjă netă
-74,9%
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 75% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-2 mil02 mil4 mil6 mil2016: cifra de afaceri 60.917 lei; profit net 19.281 lei20162017: cifra de afaceri 645.250 lei; profit net 143.095 lei20172018: cifra de afaceri 110.953 lei; profit net 24.717 lei20182019: cifra de afaceri 372.589 lei; profit net 19.454 lei20192020: cifra de afaceri 4.665.309 lei; profit net 900.409 lei20202022: cifra de afaceri 1.102.035 lei; profit net 26.814 lei20222023: cifra de afaceri 804.780 lei; profit net 4.627 lei20232024: cifra de afaceri 1.098.455 lei; profit net 26.203 lei20242025: cifra de afaceri 269.814 lei; pierdere netă 202.030 lei2025
Indicator (lei)201620172018201920202022202320242025
Cifra de afaceri netă61 mii645 mii111 mii373 mii4,7 mil1,1 mil805 mii1,1 mil270 mii
Venituri totale61 mii651 mii112 mii376 mii4,7 mil1,2 mil909 mii1,1 mil276 mii
Cheltuieli totale40 mii488 mii84 mii346 mii3,8 mil1,1 mil896 mii1,1 mil478 mii
Profit / pierdere brută21 mii163 mii28 mii31 mii946 mii43 mii13 mii51 mii-202 mii
Profit / pierdere netă19 mii143 mii25 mii19 mii900 mii27 mii4.62726 mii-202 mii
Număr mediu de angajați————1211—
Active imobilizate————99 mii163 mii35 mii1.787—
Active circulante23 mii219 mii176 mii196 mii1,4 mil474 mii623 mii572 mii267 mii
din care stocuri—2.022————219 mii—20 mii
creanțe14 mii213 mii131 mii129 mii1,2 mil457 mii328 mii395 mii327 mii
casa și conturi la bănci8.3203.29844 mii67 mii180 mii17 mii76 mii177 mii-79 mii
Datorii4.51575 mii32 mii32 mii458 mii91 mii125 mii115 mii61 mii
Capitaluri proprii18 mii143 mii144 mii164 mii1 mil546 mii533 mii459 mii207 mii
din care capital subscris vărsat200300300300300300300300300

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 11 din 20 în județul Bacău și locul 601 din 981 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții.

Firme similare din județul Bacău

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

  • 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
  • 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare

Întrebări frecvente despre G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL

Care este CUI-ul firmei G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL este 33124757, iar codul de TVA este RO33124757. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/437/2014, iar codul EUID este ROONRC.J4/437/2014.

Unde are sediul G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

Sediul social al firmei G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL este în APRODU PURICE, sc. A, ap. 13, Municipiul Bacău, Bacău, județul Bacău, cod poștal 600408, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a firmei G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL este „Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții”, cod CAEN 4613. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 mai 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 379). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL?

În 2025, G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 270 mii lei și o pierdere netă de 202 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?

Da. G2 ALLSYS CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2016. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează