Sari la conținut
sediu expirat; funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)10 ani pe piață

FVP TRADCOM SRL

CUI 36245222J16/1254/2016

BIBESCU, bl. 17, sc. 1, ap. 11, Municipiul Craiova, Dolj

În 2016: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.525 lei, 0 angajați.

Despre FVP TRADCOM SRL

FVP TRADCOM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2016 cu numărul J16/1254/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36245222, cu sediul în Craiova, județul Dolj. Activitatea principală este „Agenții imobiliare” (cod CAEN 6831). Firma are 10 ani de la înființare. În 2016, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.525 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
36245222
Nr. Registrul Comerțului
J16/1254/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 iunie 2016
EUID
ROONRC.J16/1254/2016
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 26.03.2018

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
14.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj

Date financiare 2016

Cifra de afaceri
0 lei
Pierdere netă
1.525 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
2.475 lei
Datorii
3.180 lei
Active totale
5.655 lei
Risc crescut

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF; pierdere în 2016; fără venituri raportate în 2016. Calcul orientativ din bilanțul 2016, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2016
Cheltuieli totale1.525
Profit / pierdere brută-1.525
Profit / pierdere netă-1.525
Active imobilizate1.451
Active circulante4.204
din care stocuri60
casa și conturi la bănci4.144
Datorii3.180
Capitaluri proprii2.475
din care capital subscris vărsat4.000

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Dolj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6831 – Agenții imobiliare

  • 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6831 Agenții imobiliare
  • 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre FVP TRADCOM SRL

Care este CUI-ul firmei FVP TRADCOM SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FVP TRADCOM SRL este 36245222. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/1254/2016, iar codul EUID este ROONRC.J16/1254/2016.

Unde are sediul FVP TRADCOM SRL?

Sediul social al firmei FVP TRADCOM SRL este în BIBESCU, bl. 17, sc. 1, ap. 11, Municipiul Craiova, Dolj, județul Dolj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FVP TRADCOM SRL?

Activitatea principală a firmei FVP TRADCOM SRL este „Agenții imobiliare”, cod CAEN 6831. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FVP TRADCOM SRL?

FVP TRADCOM SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FVP TRADCOM SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0724 *** 970). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FVP TRADCOM SRL?

În 2016, FVP TRADCOM SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.525 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FVP TRADCOM SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, FVP TRADCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.

Explorează