FUN LOGISTICS SRL
BUHUȘI, bl. 3, sc. 3, et. 2, ap. 83, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 888 mii lei, pierdere netă 87 mii lei, 3 angajați.
Despre FUN LOGISTICS SRL
FUN LOGISTICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 aprilie 2017 cu numărul J40/4715/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37341392, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 888 mii lei (+19% față de 2024), o pierdere netă de 87 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 190 mii lei la 888 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 14 iulie 2017.
Date de identificare
- CUI
- 37341392
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/4715/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 05 aprilie 2017
- EUID
- ROONRC.J40/4715/2017
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 14.07.2017
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 888 mii lei
- Pierdere netă
- 87 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -87 mii lei
- Datorii
- 358 mii lei
- Active totale
- 271 mii lei
- Marjă netă
- -9,8%
- Cifră / angajat
- 296 mii lei
+19% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (132%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 112 mii | 191 mii | 192 mii | 141 mii | 190 mii | 492 mii | 801 mii | 745 mii | 888 mii |
| Venituri totale | 112 mii | 191 mii | 192 mii | 141 mii | 190 mii | 492 mii | 801 mii | 745 mii | 888 mii |
| Cheltuieli totale | 112 mii | 197 mii | 169 mii | 100 mii | 104 mii | 356 mii | 599 mii | 682 mii | 951 mii |
| Profit / pierdere brută | -545 | -6.084 | 23 mii | 41 mii | 85 mii | 135 mii | 202 mii | 63 mii | -63 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.662 | -7.998 | 21 mii | 40 mii | 83 mii | 130 mii | 194 mii | 47 mii | -87 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 |
| Active imobilizate | 2.435 | 1.870 | 1.353 | 811 | 270 | 0 | 0 | 123 mii | 150 mii |
| Active circulante | 8.476 | 43 mii | 22 mii | 76 mii | 186 mii | 295 mii | 66 mii | 100 mii | 122 mii |
| creanțe | 80 | 202 | 3.789 | 5.907 | 12 mii | 45 mii | 10 mii | 52 mii | 127 mii |
| casa și conturi la bănci | 8.396 | 43 mii | 18 mii | 70 mii | 173 mii | 249 mii | 56 mii | 49 mii | -5.756 |
| Datorii | 12 mii | 55 mii | 12 mii | 26 mii | 52 mii | 164 mii | 48 mii | 177 mii | 358 mii |
| Capitaluri proprii | -1.462 | -9.460 | 11 mii | 51 mii | 134 mii | 131 mii | 18 mii | 47 mii | -87 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 736 din 2.450 în județul București și locul 10.826 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul București
- GN SKIPTRANS S.R.L. · București Sector 3898 mii lei · 2 ang.
- XWS GLOTRANSNUȚU S.R.L. · București Sector 1898 mii lei · 2 ang.
- MBA EXCLUSIV TRANSCOM SRL · București Sector 5895 mii lei · 2 ang.
- ROMANFI IMPEX SRL · București Sector 6886 mii lei · 3 ang.
- ANGEL MAN TRANS SRL · București Sector 3882 mii lei · 4 ang.
- SPYKE EXPEDITION S.R.L. · București Sector 3881 mii lei · 3 ang.
- ALOMATSDL TRANSPORTE S.R.L. · București Sector 3880 mii lei · 18 ang.
- AL TRANS GRUP SRL · București Sector 4879 mii lei · 16 ang.
Dosare în instanță
2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 37295/301/202510.11.2025
plângere contravenţională PV ISCTR 25130600084/2025
Judecătoria Sectorul 3 Bucuresti · Fond · Civil · calitate: Petent
- 37293/301/202510.11.2025
plângere contravenţională PV ISCTR 251083000086
Judecătoria Sectorul 3 Bucuresti · Fond · Civil · calitate: Petent
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
Întrebări frecvente despre FUN LOGISTICS SRL
Care este CUI-ul firmei FUN LOGISTICS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FUN LOGISTICS SRL este 37341392, iar codul de TVA este RO37341392. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/4715/2017, iar codul EUID este ROONRC.J40/4715/2017.
Unde are sediul FUN LOGISTICS SRL?
Sediul social al firmei FUN LOGISTICS SRL este în BUHUȘI, bl. 3, sc. 3, et. 2, ap. 83, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FUN LOGISTICS SRL?
Activitatea principală a firmei FUN LOGISTICS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FUN LOGISTICS SRL?
FUN LOGISTICS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 aprilie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FUN LOGISTICS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FUN LOGISTICS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 3 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are FUN LOGISTICS SRL?
În 2025, FUN LOGISTICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 888 mii lei și o pierdere netă de 87 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FUN LOGISTICS SRL plătitoare de TVA?
Da. FUN LOGISTICS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 14 iulie 2017. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.