FUN FORSTAR SRL
LIVIU REBREANU, Municipiul Dej, Cluj
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 126 mii lei, pierdere netă 8.749 lei, 2 angajați.
Despre FUN FORSTAR SRL
FUN FORSTAR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2017 cu numărul J12/1229/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37289405, cu sediul în Dej, județul Cluj. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 126 mii lei (-42% față de 2024), o pierdere netă de 8.749 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 298 mii lei la 126 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 37289405
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/1229/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 martie 2017
- EUID
- ROONRC.J12/1229/2017
- Cod poștal
- 405200
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 126 mii lei
- Pierdere netă
- 8.749 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 20 mii lei
- Datorii
- 39 mii lei
- Active totale
- 59 mii lei
- Marjă netă
- -7%
- Cifră / angajat
- 63 mii lei
-42% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 42% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 203 mii | 289 mii | 298 mii | 280 mii | 298 mii | 298 mii | 351 mii | 216 mii | 126 mii |
| Venituri totale | 203 mii | 289 mii | 298 mii | 283 mii | 343 mii | 298 mii | 351 mii | 216 mii | 126 mii |
| Cheltuieli totale | 47 mii | 96 mii | 102 mii | 110 mii | 144 mii | 182 mii | 169 mii | 207 mii | 134 mii |
| Profit / pierdere brută | 156 mii | 192 mii | 196 mii | 173 mii | 200 mii | 116 mii | 183 mii | 9.700 | -8.749 |
| Profit / pierdere netă | 154 mii | 190 mii | 193 mii | 170 mii | 197 mii | 113 mii | 179 mii | 7.874 | -8.749 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 6 | — | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 18 mii | 13 mii | 16 mii | 9.596 | 2.764 | 395 | 22 mii | 16 mii | 10 mii |
| Active circulante | 140 mii | 181 mii | 223 mii | 209 mii | 212 mii | 128 mii | 182 mii | 45 mii | 49 mii |
| creanțe | 667 | 150 mii | 144 mii | — | 139 mii | 108 mii | 166 mii | 2.784 | 2.807 |
| casa și conturi la bănci | 140 mii | 31 mii | 79 mii | 209 mii | 73 mii | 20 mii | 16 mii | 42 mii | 47 mii |
| Datorii | 4.092 | 3.493 | 5.391 | 18 mii | 17 mii | 13 mii | 18 mii | 32 mii | 39 mii |
| Capitaluri proprii | 154 mii | 191 mii | 234 mii | 201 mii | 198 mii | 115 mii | 186 mii | 29 mii | 20 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 210 | 210 | 210 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 142 din 288 în județul Cluj și locul 2.178 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..
Firme similare din județul Cluj
- LS SPOTLIGHT S.R.L. · Cluj-Napoca130 mii lei · 1 ang.
- ATV MOTO TRAVELER S.R.L. · Dretea (com. Mănăstireni)129 mii lei · 1 ang.
- VLASIA CONCEPT S.R.L. · Luna De Sus (com. Florești)128 mii lei · 1 ang.
- GIDRO CONSULTING AND EVENTS S.R.L. · Cluj-Napoca126 mii lei · 1 ang.
- REEA ENTERPRISES S.R.L. · Gheorghieni (com. Feleacu)121 mii lei · 0 ang.
- ALLA AGENCY AND EVENTS S.R.L. · Cluj-Napoca121 mii lei · 1 ang.
- TINERI ADECVATI S.R.L. · Cluj-Napoca120 mii lei · 0 ang.
- GRACE SPARK S.R.L. · Cluj-Napoca116 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 7739 Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre FUN FORSTAR SRL
Care este CUI-ul firmei FUN FORSTAR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FUN FORSTAR SRL este 37289405. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J12/1229/2017, iar codul EUID este ROONRC.J12/1229/2017.
Unde are sediul FUN FORSTAR SRL?
Sediul social al firmei FUN FORSTAR SRL este în LIVIU REBREANU, Municipiul Dej, Cluj, județul Cluj, cod poștal 405200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FUN FORSTAR SRL?
Activitatea principală a firmei FUN FORSTAR SRL este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FUN FORSTAR SRL?
FUN FORSTAR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FUN FORSTAR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 311). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FUN FORSTAR SRL?
În 2025, FUN FORSTAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 126 mii lei și o pierdere netă de 8.749 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.