FT EXACT GROUP SRL
Str. MIORIȚEI, Loc. Luduș, Oraș Luduș, Mureș
În 2025: cifra de afaceri — lei, profit net 0 lei, 0 angajați.
Despre FT EXACT GROUP SRL
FT EXACT GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 2009 cu numărul J26/808/2009 și codul unic de înregistrare (CUI) 26032537, cu sediul în Luduș, județul Mureș. Activitatea principală este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.” (cod CAEN 7490). Firma are 17 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2018 și 2022, cifra de afaceri a crescut (de la 203 mii lei la 329 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 26032537
- Nr. Registrul Comerțului
- J26/808/2009
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 28 septembrie 2009
- EUID
- ROONRC.J26/808/2009
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 8.395 lei
- Datorii
- 9.985 lei
- Active totale
- 18 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 121 mii | 181 mii | 203 mii | 138 mii | 206 mii | 292 mii | 329 mii | — | — | — |
| Venituri totale | 121 mii | 181 mii | 203 mii | 138 mii | 206 mii | 292 mii | 329 mii | 1.071 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 65 mii | 76 mii | 110 mii | 99 mii | 132 mii | 98 mii | 298 mii | 81 mii | 15 mii | — |
| Profit / pierdere brută | 56 mii | 105 mii | 94 mii | 39 mii | 74 mii | 195 mii | 31 mii | -80 mii | -15 mii | 0 |
| Profit / pierdere netă | 54 mii | 103 mii | 92 mii | 38 mii | 72 mii | 192 mii | 28 mii | -80 mii | -15 mii | 0 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 17 mii | 37 mii | 82 mii | 52 mii | 38 mii | 99 mii | 79 mii | 15 mii | 0 | — |
| Active circulante | 164 mii | 141 mii | 183 mii | 237 mii | 79 mii | 220 mii | 111 mii | 18 mii | 18 mii | 18 mii |
| din care stocuri | — | — | 99 | 87 | 75 | 103 | 104 | — | — | — |
| creanțe | — | — | 6.015 | 107 mii | — | 1.492 | 35 mii | 17 mii | 17 mii | 17 mii |
| casa și conturi la bănci | 164 mii | 141 mii | 176 mii | 130 mii | 79 mii | 219 mii | 76 mii | 1.380 | 1.380 | 1.380 |
| Datorii | 12 mii | 75 mii | 69 mii | 56 mii | 22 mii | 32 mii | 88 mii | 11 mii | 9.985 | 9.985 |
| Capitaluri proprii | 168 mii | 104 mii | 196 mii | 233 mii | 95 mii | 287 mii | 102 mii | 23 mii | 8.395 | 8.395 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Mureș
- HALEGAZ S.R.L. · Nazna (com. Sâncraiu De Mureș)0 lei · 0 ang.
- OIL OVI TRANS SRL · Luduș0 lei · 0 ang.
- VIAS MANAGEMENT CONSULTING SRL · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- BUMBCRISMARK SPACE S.R.L. · Sebeș (com. Rușii-Munți)0 lei · 0 ang.
- GDPR SECURITY ASSOCIATES S.R.L. · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- ACTIVE FOOD SECURITY SRL · Sînpetru De Cîmpie0 lei · 0 ang.
- EDIPLAST SRL · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
- EXPRO CONS SRL · Târgu Mureș0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Întrebări frecvente despre FT EXACT GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei FT EXACT GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FT EXACT GROUP SRL este 26032537. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J26/808/2009, iar codul EUID este ROONRC.J26/808/2009.
Unde are sediul FT EXACT GROUP SRL?
Sediul social al firmei FT EXACT GROUP SRL este în Str. MIORIȚEI, Loc. Luduș, Oraș Luduș, Mureș, județul Mureș, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FT EXACT GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei FT EXACT GROUP SRL este „Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.”, cod CAEN 7490. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FT EXACT GROUP SRL?
FT EXACT GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 septembrie 2009, deci are 17 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FT EXACT GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0758 *** 836). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FT EXACT GROUP SRL?
În 2025, FT EXACT GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FT EXACT GROUP SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FT EXACT GROUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.