FRATORO SRL
Moinești, Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 368 mii lei, profit net 2.111 lei, 1 angajați.
Despre FRATORO SRL
FRATORO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2016 cu numărul J4/748/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36163360, cu sediul în Luncani (com. Mărgineni), județul Bacău. Activitatea principală este „Creșterea altor bovine” (cod CAEN 0142). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 368 mii lei (-43% față de 2024), un profit net de 2.111 lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 497 mii lei la 368 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 6 martie 2019.
Date de identificare
- CUI
- 36163360
- Nr. Registrul Comerțului
- J4/748/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 03 iunie 2016
- EUID
- ROONRC.J4/748/2016
- Cod poștal
- 607317
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 06.03.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 368 mii lei
- Profit net
- 2.111 lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 149 mii lei
- Datorii
- 2,8 mil lei
- Active totale
- 11 mil lei
- Marjă netă
- 0,6%
- Cifră / angajat
- 368 mii lei
-43% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 43% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | — | — | 251 mii | — | 497 mii | 2,3 mil | 848 mii | 649 mii | 368 mii |
| Venituri totale | 0 | 380 | 3 | 312 mii | 158 mii | 660 mii | 2,6 mil | 1 mil | 666 mii | 469 mii |
| Cheltuieli totale | — | 362 | 462 | 306 mii | 119 mii | 649 mii | 2,5 mil | 1 mil | 655 mii | 467 mii |
| Profit / pierdere brută | 0 | 18 | -459 | 5.304 | 39 mii | 11 mii | 21 mii | 10 mii | 12 mii | 2.111 |
| Profit / pierdere netă | 0 | 18 | -459 | 2.625 | 38 mii | 6.507 | 7.112 | 8.401 | 9.979 | 2.111 |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | 129 mii | 668 mii | 1,8 mil | 4,6 mil | 5 mil | 5,3 mil | 6,5 mil | 8 mil |
| Active circulante | 200 | 218 | 1.259 | 8,9 mil | 8,9 mil | 6 mil | 5,8 mil | 4,6 mil | 4,8 mil | 2,9 mil |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | 14 mii | 2.145 |
| creanțe | — | — | — | 8,7 mil | 8,8 mil | 5,8 mil | 5,8 mil | 4,6 mil | 4,8 mil | 2,9 mil |
| casa și conturi la bănci | 200 | 218 | 1.259 | 6.351 | 2.102 | 8.608 | 1.814 | 156 | 3.049 | 673 |
| Datorii | 0 | 0 | 130 mii | 1,5 mil | 2,6 mil | 2,5 mil | 2,6 mil | 1,7 mil | 3,1 mil | 2,8 mil |
| Venituri în avans | — | — | — | 8,1 mil | 8,1 mil | 8,1 mil | 8,1 mil | 8,1 mil | 8,1 mil | 8,1 mil |
| Capitaluri proprii | 200 | 218 | -241 | 2.383 | 71 mii | 78 mii | 130 mii | 138 mii | 148 mii | 149 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 45 mii | 45 mii | 45 mii | 45 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 3 din 7 în județul Bacău și locul 180 din 376 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 0142 – Creșterea altor bovine.
Firme similare din județul Bacău
- GHERGUȚ'S RANCH SRL · Prăjești3,1 mil lei · 8 ang.
- BRATILA SRL · Brătila (com. Helegiu)1,1 mil lei · 4 ang.
- AGRO NIK FOR ALL SRL · Cașin324 mii lei · 1 ang.
- AGRO RAILEANU S.R.L. · Cucuieți (com. Solonț)24 mii lei · 0 ang.
- AGAFERM S.R.L. · Agăș17 mii lei · 0 ang.
- ANGUS CONDEI FARM S.R.L. · Valea Șoșii (com. Poduri)13 mii lei · 0 ang.
- CARNNEW BACĂU SRL · Nicolae Bălcescu0 lei · 0 ang.
- BER AGRI CONST SRL · Traian0 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 0142 – Creșterea altor bovine
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie
- 4671 Comerț cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi și gazoși și al produselor derivate
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre FRATORO SRL
Care este CUI-ul firmei FRATORO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FRATORO SRL este 36163360, iar codul de TVA este RO36163360. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J4/748/2016, iar codul EUID este ROONRC.J4/748/2016.
Unde are sediul FRATORO SRL?
Sediul social al firmei FRATORO SRL este în Moinești, Sat Luncani, Comuna Mărgineni, Bacău, Luncani (com. Mărgineni), județul Bacău, cod poștal 607317, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FRATORO SRL?
Activitatea principală a firmei FRATORO SRL este „Creșterea altor bovine”, cod CAEN 0142. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FRATORO SRL?
FRATORO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 iunie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FRATORO SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FRATORO SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Luncani (com. Mărgineni) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are FRATORO SRL?
În 2025, FRATORO SRL a raportat o cifră de afaceri de 368 mii lei și un profit net de 2.111 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FRATORO SRL plătitoare de TVA?
Da. FRATORO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 6 martie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.