FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL
UMBRĂREȘTI-DEAL, Sat Umbrărești-Deal, Comuna Umbrărești, Galați
În 2025: cifra de afaceri 250 mii lei, profit net 22 mii lei, 1 angajați.
Despre FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL
FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2014 cu numărul J17/978/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33549855, cu sediul în Umbrărești-Deal (com. Umbrărești), județul Galați. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 250 mii lei (+394% față de 2024), un profit net de 22 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 288 mii lei la 250 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33549855
- Nr. Registrul Comerțului
- J17/978/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 septembrie 2014
- EUID
- ROONRC.J17/978/2014
- Cod poștal
- 807316
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 250 mii lei
- Profit net
- 22 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -212 mii lei
- Datorii
- 372 mii lei
- Active totale
- 160 mii lei
- Marjă netă
- 9%
- Cifră / angajat
- 250 mii lei
+394% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (232%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 409 mii | 347 mii | 121 mii | 188 mii | 288 mii | 254 mii | 183 mii | — | 51 mii | 250 mii |
| Venituri totale | 409 mii | 348 mii | 122 mii | 189 mii | 288 mii | 254 mii | 183 mii | 0 | 51 mii | 250 mii |
| Cheltuieli totale | 369 mii | 444 mii | 22 mii | 9.239 | 218 mii | 209 mii | 157 mii | 22 mii | 263 mii | 224 mii |
| Profit / pierdere brută | 40 mii | -95 mii | 100 mii | 180 mii | 70 mii | 45 mii | 26 mii | -22 mii | -213 mii | 25 mii |
| Profit / pierdere netă | 36 mii | -99 mii | 96 mii | 174 mii | 67 mii | 42 mii | 21 mii | -22 mii | -213 mii | 22 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 1 | — | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 8.023 | 3.209 | 625 | — |
| Active circulante | 153 mii | 88 mii | 110 mii | 294 mii | 460 mii | 603 mii | 596 mii | 629 mii | 70 mii | 160 mii |
| creanțe | 112 mii | 56 mii | 53 mii | 34 mii | 48 mii | 48 mii | 63 mii | 44 mii | 44 mii | 135 mii |
| casa și conturi la bănci | 41 mii | 32 mii | 57 mii | 260 mii | 412 mii | 556 mii | 533 mii | 585 mii | 26 mii | 25 mii |
| Datorii | 54 mii | 88 mii | 13 mii | 23 mii | 123 mii | 224 mii | 203 mii | 254 mii | 305 mii | 372 mii |
| Capitaluri proprii | 99 mii | 487 | 97 mii | 271 mii | 338 mii | 380 mii | 401 mii | 379 mii | -235 mii | -212 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 250 din 445 în județul Galați și locul 11.939 din 19.580 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Galați
- SAMCO SRL · Tecuci256 mii lei · 1 ang.
- HOG SED FARM S.R.L. · Liești255 mii lei · 2 ang.
- CQN TESSA GOOD HOUSE S.R.L. · Tecuci254 mii lei · 1 ang.
- STILNOU ADANA S.R.L. · Slobozia Conachi251 mii lei · 4 ang.
- YANDAN OPTIC CONSTRUCT SRL · Galați251 mii lei · 1 ang.
- MARKER CONSTRUCT SRL · Șendreni251 mii lei · 0 ang.
- IANCU VALENTIN CONSTRUCT S.R.L. · Umbrărești-Deal (com. Umbrărești)246 mii lei · 1 ang.
- SAV ȘTEFROB S.R.L. · Tudor Vladimirescu244 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339 Alte lucrări de finisare
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 Activități specializate de curățenie
- 8129 Alte activități de curățenie
Întrebări frecvente despre FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL
Care este CUI-ul firmei FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL este 33549855. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J17/978/2014, iar codul EUID este ROONRC.J17/978/2014.
Unde are sediul FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
Sediul social al firmei FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL este în UMBRĂREȘTI-DEAL, Sat Umbrărești-Deal, Comuna Umbrărești, Galați, Umbrărești-Deal (com. Umbrărești), județul Galați, cod poștal 807316, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
Activitatea principală a firmei FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 14 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0768 *** 598). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL?
În 2025, FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL a raportat o cifră de afaceri de 250 mii lei și un profit net de 22 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FRATELLI BULAI CONSTRUCT 2014 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.