Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA10 ani pe piață

FRARO RENOV S.R.L.

CUI 35644624J38/140/2016

DEALUL ALUNIȘ, Loc. Dealu Aluniș, Oraș Berbești, Vâlcea

În 2024: cifra de afaceri 2,5 mil lei, profit net 234 mii lei, 2 angajați.

Despre FRARO RENOV S.R.L.

FRARO RENOV S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 februarie 2016 cu numărul J38/140/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 35644624, cu sediul în Dealu Aluniș (oraș Berbești), județul Vâlcea. Activitatea principală este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri” (cod CAEN 4334). Firma are 10 ani de la înființare. În 2024, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2,5 mil lei (+8% față de 2023), un profit net de 234 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 1,9 mil lei la 2,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 mai 2018.

Date de identificare

CUI
35644624
Nr. Registrul Comerțului
J38/140/2016
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
12 februarie 2016
EUID
ROONRC.J38/140/2016
Cod poștal
247032

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.05.2018

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Horezu

Date financiare 2024

Cifra de afaceri
2,5 mil lei

+8% față de 2023

Profit net
234 mii lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
234 mii lei
Datorii
34 mii lei
Active totale
268 mii lei
Marjă netă
9,3%
Cifră / angajat
1,3 mil lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2024, datorii de 13% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2024, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-1 mil01 mil2 mil3 mil2017: cifra de afaceri 92.000 lei; pierdere netă 103.488 lei20172018: cifra de afaceri 2.052.642 lei; profit net 301.217 lei20182019: cifra de afaceri 2.311.427 lei; profit net 198.738 lei20192020: cifra de afaceri 1.938.517 lei; profit net 212.696 lei20202021: cifra de afaceri 2.602.406 lei; profit net 253.351 lei20212022: cifra de afaceri 2.679.810 lei; profit net 70.686 lei20222023: cifra de afaceri 2.339.373 lei; profit net 175.284 lei20232024: cifra de afaceri 2.516.816 lei; profit net 234.228 lei2024
Indicator (lei)20172018201920202021202220232024
Cifra de afaceri netă92 mii2,1 mil2,3 mil1,9 mil2,6 mil2,7 mil2,3 mil2,5 mil
Venituri totale92 mii2,1 mil2,3 mil1,9 mil2,6 mil2,7 mil2,3 mil2,5 mil
Cheltuieli totale195 mii1,7 mil2,1 mil1,7 mil2,3 mil2,6 mil2,1 mil2,2 mil
Profit / pierdere brută-103 mii322 mii222 mii232 mii279 mii97 mii220 mii279 mii
Profit / pierdere netă-103 mii301 mii199 mii213 mii253 mii71 mii175 mii234 mii
Număr mediu de angajați812943332
Active imobilizate———————51 mii
Active circulante7.015218 mii406 mii610 mii878 mii1,2 mil1 mil217 mii
din care stocuri———————12 mii
creanțe——209 mii544 mii552 mii1,2 mil866 mii200 mii
casa și conturi la bănci7.015218 mii196 mii66 mii325 mii5.839158 mii2.501
Datorii110 mii20 mii9.24825 mii40 mii383 mii292 mii34 mii
Capitaluri proprii-103 mii198 mii397 mii584 mii838 mii858 mii734 mii234 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 1 din 13 în județul Vâlcea și locul 68 din 1.390 în România după cifra de afaceri (2024), între firmele cu activitatea principală 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri.

Firme similare din județul Vâlcea

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri

Întrebări frecvente despre FRARO RENOV S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FRARO RENOV S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FRARO RENOV S.R.L. este 35644624, iar codul de TVA este RO35644624. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J38/140/2016, iar codul EUID este ROONRC.J38/140/2016.

Unde are sediul FRARO RENOV S.R.L.?

Sediul social al firmei FRARO RENOV S.R.L. este în DEALUL ALUNIȘ, Loc. Dealu Aluniș, Oraș Berbești, Vâlcea, Dealu Aluniș (oraș Berbești), județul Vâlcea, cod poștal 247032, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FRARO RENOV S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FRARO RENOV S.R.L. este „Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri”, cod CAEN 4334. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FRARO RENOV S.R.L.?

FRARO RENOV S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 februarie 2016, deci are 10 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FRARO RENOV S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0752 *** 444). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FRARO RENOV S.R.L.?

În 2024, FRARO RENOV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2,5 mil lei și un profit net de 234 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FRARO RENOV S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. FRARO RENOV S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 17 mai 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează