FOREST TRANS CPI 83 SRL
Sat Matnicu Mic, Comuna Fârdea, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 259 mii lei, profit net 41 mii lei, 0 angajați.
Despre FOREST TRANS CPI 83 SRL
FOREST TRANS CPI 83 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017 cu numărul J35/1730/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37546630, cu sediul în Matnicu Mic (com. Fârdea), județul Timiș. Activitatea principală este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare” (cod CAEN 4673). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 259 mii lei (+271% față de 2024), un profit net de 41 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 39 mii lei la 259 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018.
Date de identificare
- CUI
- 37546630
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/1730/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J35/1730/2017
- Cod poștal
- 307189
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.02.2018
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Făget
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 259 mii lei
- Profit net
- 41 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- -138 mii lei
- Datorii
- 162 mii lei
- Active totale
- 24 mii lei
- Marjă netă
- 15,8%
+271% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (683%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 222 mii | 105 mii | 47 mii | 56 mii | 39 mii | 158 mii | 243 mii | 70 mii | 259 mii |
| Venituri totale | 222 mii | 105 mii | 47 mii | 56 mii | 39 mii | 158 mii | 243 mii | 70 mii | 259 mii |
| Cheltuieli totale | 238 mii | 186 mii | 47 mii | 76 mii | 71 mii | 157 mii | 262 mii | 65 mii | 210 mii |
| Profit / pierdere brută | -16 mii | -81 mii | 817 | -20 mii | -32 mii | 378 | -19 mii | 4.697 | 49 mii |
| Profit / pierdere netă | -18 mii | -83 mii | -607 | -22 mii | -34 mii | -4.353 | -22 mii | 3.945 | 41 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 7.817 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 32 mii | 12 mii | 6.987 | 7.355 | 13 mii | 13 mii | 17 mii | 45 mii | 24 mii |
| din care stocuri | 32 mii | 7.849 | 3.456 | 5.011 | 5.481 | 6.407 | 8.107 | 798 | 4.125 |
| creanțe | 0 | 1 | 1 | 1.439 | 369 | 3.646 | 0 | 1.155 | 4.602 |
| casa și conturi la bănci | 41 | 3.890 | 3.530 | 905 | 7.389 | 3.347 | 9.211 | 44 mii | 15 mii |
| Datorii | 58 mii | 113 mii | 109 mii | 131 mii | 170 mii | 174 mii | 201 mii | 225 mii | 162 mii |
| Capitaluri proprii | -18 mii | -101 mii | -102 mii | -123 mii | -157 mii | -161 mii | -183 mii | -179 mii | -138 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 56 din 87 în județul Timiș și locul 1.178 din 2.016 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare.
Firme similare din județul Timiș
- SILCRIMAR SRL · Dudeștii Noi289 mii lei · 2 ang.
- RRT CONSTRUCT SRL · Timișoara287 mii lei · 2 ang.
- N.N.T. DECOR SRL · Timișoara285 mii lei · 2 ang.
- ROCADE LUMBERS SRL · Timișoara252 mii lei · 1 ang.
- IMOBAU TIM SRL · Timișoara250 mii lei · 1 ang.
- DEPOZITUL MOȚULUI S.R.L. · Bobda (com. Cenei)240 mii lei · 1 ang.
- SIM FOREST PRODUCT S.R.L. · Chizătău (com. Belinț)238 mii lei · 1 ang.
- CERASTONE ART S.R.L. · Giarmata238 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 Depozitări
Întrebări frecvente despre FOREST TRANS CPI 83 SRL
Care este CUI-ul firmei FOREST TRANS CPI 83 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FOREST TRANS CPI 83 SRL este 37546630, iar codul de TVA este RO37546630. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/1730/2017, iar codul EUID este ROONRC.J35/1730/2017.
Unde are sediul FOREST TRANS CPI 83 SRL?
Sediul social al firmei FOREST TRANS CPI 83 SRL este în Sat Matnicu Mic, Comuna Fârdea, Timiș, Matnicu Mic (com. Fârdea), județul Timiș, cod poștal 307189, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FOREST TRANS CPI 83 SRL?
Activitatea principală a firmei FOREST TRANS CPI 83 SRL este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare”, cod CAEN 4673. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FOREST TRANS CPI 83 SRL?
FOREST TRANS CPI 83 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FOREST TRANS CPI 83 SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru FOREST TRANS CPI 83 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Matnicu Mic (com. Fârdea) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are FOREST TRANS CPI 83 SRL?
În 2025, FOREST TRANS CPI 83 SRL a raportat o cifră de afaceri de 259 mii lei și un profit net de 41 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FOREST TRANS CPI 83 SRL plătitoare de TVA?
Da. FOREST TRANS CPI 83 SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2018. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din Matnicu Mic (com. Fârdea)
- Firme cu CAEN 4673 din județul Timiș
- CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
- Top firme din județul Timiș
- Top firme cu CAEN 4673
- Firme noi din județul Timiș
- Compară FOREST TRANS CPI 83 SRL cu alte firme