Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA12 ani pe piață

FOREST & HUNT SRL

CUI 32672670J2014000466401

NORDULUI, et. 2, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 2 mil lei, 7 angajați.

Despre FOREST & HUNT SRL

FOREST & HUNT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2014 cu numărul J2014000466401 și codul unic de înregistrare (CUI) 32672670, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii” (cod CAEN 0170). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2 mil lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2017 și 2021, cifra de afaceri a scăzut (de la 204 mii lei la 59 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 27 februarie 2014.

Date de identificare

CUI
32672670
Nr. Registrul Comerțului
J2014000466401
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 ianuarie 2014
EUID
ROONRC.J2014000466401
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 27.02.2014

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
08.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
0 lei
Pierdere netă
2 mil lei
Angajați (medie)
7
Capitaluri proprii
15,5 mil lei
Datorii
514 mii lei
Active totale
16 mil lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-6 mil-4 mil-2 mil02 mil2016: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 562.079 lei20162017: cifra de afaceri 203.693 lei; pierdere netă 941.286 lei20172018: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 449.737 lei20182019: cifra de afaceri 560.398 lei; pierdere netă 712.199 lei20192020: cifra de afaceri 270.812 lei; pierdere netă 1.273.124 lei20202021: cifra de afaceri 58.500 lei; pierdere netă 1.110.683 lei20212022: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 4.693.848 lei20222023: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.177.795 lei20232024: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 1.238.052 lei20242025: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.033.397 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă0204 mii0560 mii271 mii59 mii0000
Venituri totale546 mii558 mii802 mii1,5 mil1,2 mil1,4 mil1,7 mil1,5 mil1,1 mil1,1 mil
Cheltuieli totale1,1 mil1,5 mil1,3 mil2,2 mil2,4 mil2,5 mil6,4 mil2,6 mil2,3 mil3,2 mil
Profit / pierdere brută-560 mii-941 mii-449 mii-712 mii-1,3 mil-1,1 mil-4,7 mil-1,2 mil-1,2 mil-2 mil
Profit / pierdere netă-562 mii-941 mii-450 mii-712 mii-1,3 mil-1,1 mil-4,7 mil-1,2 mil-1,2 mil-2 mil
Număr mediu de angajați4556688887
Active imobilizate1,2 mil1,2 mil1,1 mil1,2 mil9,3 mil9,4 mil9,1 mil9 mil8,6 mil8 mil
Active circulante2 mil2 mil3,3 mil4,4 mil7,6 mil7,9 mil5,5 mil6 mil6,9 mil8,1 mil
din care stocuri751 mii1,3 mil2 mil2,7 mil3,6 mil5,1 mil2,7 mil3,6 mil4,6 mil5,5 mil
creanțe473 mii706 mii647 mii1,3 mil2,8 mil2 mil1,8 mil1,9 mil2 mil2,2 mil
casa și conturi la bănci769 mii52 mii606 mii435 mii1,1 mil781 mii1 mil458 mii324 mii362 mii
Cheltuieli în avans0000002.3042.38000
Datorii227 mii253 mii723 mii2,7 mil11,5 mil13 mil15,1 mil16,5 mil18,3 mil514 mii
Capitaluri proprii3 mil2,9 mil3,6 mil2,9 mil5,4 mil4,3 mil-397 mii-1,6 mil-2,8 mil15,5 mil
din care capital subscris vărsat4 mil4,9 mil6 mil6 mil9,8 mil9,8 mil9,8 mil9,8 mil9,8 mil30,2 mil

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Dosare în instanță

2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 5090/299/202422.02.2024

    pretenţii 55.943,04 LEI

    Judecătoria Sectorul 1 Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Pârât

  • 2548/290/202018.07.2023

    furtul calificat (art.229 NCP)

    Curtea de Apel Timisoara · Apel · Penal · calitate: Intimat PARTE CIVILA

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 08.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0170 – Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii

  • 0111 Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0143 Creșterea cailor și a altor cabaline
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0146 Creșterea porcinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0148 Creșterea altor animale
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
  • 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală
  • 0162 Activități auxiliare pentru creșterea animalelor
  • 0163 Activități după recoltare și pregătirea semințelor
  • 0170 Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
  • 0210 Silvicultură și alte activități forestiere
  • 0220 Exploatarea forestieră
  • 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
  • 0240 Activități de servicii anexe silviculturii
  • 0312 Pescuitul în ape dulci
  • 0322 Acvacultura în ape dulci
  • 0330 Activități anexe pescuitului și acvaculturii
  • 1011 Prelucrarea și conservarea cărnii
  • 1012 Prelucrarea și conservarea cărnii de pasăre
  • 1013 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
  • 1020 Prelucrarea și conservarea peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 1085 Fabricarea de mâncăruri preparate
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște
  • 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
  • 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
  • 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 7990 Alte servicii de rezervare și asistență turistică
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 9311 Activități ale bazelor sportive
  • 9319 Alte activități sportive n.c.a
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
  • 9610 Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană

Întrebări frecvente despre FOREST & HUNT SRL

Care este CUI-ul firmei FOREST & HUNT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FOREST & HUNT SRL este 32672670, iar codul de TVA este RO32672670. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000466401, iar codul EUID este ROONRC.J2014000466401.

Unde are sediul FOREST & HUNT SRL?

Sediul social al firmei FOREST & HUNT SRL este în NORDULUI, et. 2, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FOREST & HUNT SRL?

Activitatea principală a firmei FOREST & HUNT SRL este „Vânătoare, capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii”, cod CAEN 0170. În Registrul Comerțului are autorizate în total 45 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FOREST & HUNT SRL?

FOREST & HUNT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 ianuarie 2014, deci are 12 ani de activitate.

Cum pot contacta firma FOREST & HUNT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0212 *** 384). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FOREST & HUNT SRL?

În 2025, FOREST & HUNT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2 mil lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FOREST & HUNT SRL plătitoare de TVA?

Da. FOREST & HUNT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 27 februarie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează