FLUID INSTAL SRL
Str. Drumul Taberei, bl. OS 2, sc. 1, et. 5, ap. 23, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 18 mii lei, 0 angajați.
Despre FLUID INSTAL SRL
FLUID INSTAL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2007 cu numărul J2007006121407 și codul unic de înregistrare (CUI) 21445958, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 18 mii lei și 0 angajați (număr mediu). Între 2017 și 2024, cifra de afaceri a crescut (de la 4.193 lei la 159 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 22 martie 2013.
Date de identificare
- CUI
- 21445958
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007006121407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 martie 2007
- EUID
- ROONRC.J2007006121407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 13.10.2026
din 22.03.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- 0
- Capitaluri proprii
- 219 mii lei
- Datorii
- 20 mii lei
- Active totale
- 239 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024; fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 0 | 4.193 | 460 mii | 0 | 130 mii | 158 mii | 159 mii | 0 |
| Venituri totale | 0 | 4.193 | 460 mii | 0 | 130 mii | 158 mii | 164 mii | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.416 | 1.370 | 1.633 | 3.864 | 233 mii | 119 mii | 160 mii | 18 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.416 | 2.823 | 458 mii | -3.864 | -103 mii | 39 mii | 4.705 | -18 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.416 | 2.697 | 445 mii | -3.864 | -107 mii | 37 mii | 3.062 | -18 mii |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 14 mii | 39 mii | 172 mii | 98 mii | 98 mii |
| Active circulante | 78 mii | 4.521 | 449 mii | 436 mii | 299 mii | 312 mii | 321 mii | 140 mii |
| din care stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 mii | 0 | 0 |
| creanțe | 525 | 1.196 | 442 mii | 425 mii | 166 mii | 219 mii | 178 mii | 72 mii |
| casa și conturi la bănci | 77 mii | 3.325 | 6.688 | 11 mii | 133 mii | 80 mii | 144 mii | 69 mii |
| Datorii | 76 mii | 0 | 0 | 4.362 | -102 | 84 mii | 16 mii | 20 mii |
| Capitaluri proprii | 1.824 | 4.521 | 449 mii | 445 mii | 338 mii | 401 mii | 404 mii | 219 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul București
- ENERGO INDUSTRIAL IMOBILI S.A. · București Sector 20 lei · 0 ang.
- CALAESTATE INVEST S.R.L. · București Sector 50 lei · 0 ang.
- VHMC APART S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- MANTOLOGIC IMMO SRL · București Sector 30 lei · 1 ang.
- ESCU PROPERTIES S.R.L. · București Sector 10 lei · 0 ang.
- DTA REAL S.R.L. · București Sector 30 lei · 1 ang.
- IMOPROSPER SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ · București Sector 10 lei · 0 ang.
- COSMOS PARK INVEST SRL · București Sector 20 lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 3320 Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre FLUID INSTAL SRL
Care este CUI-ul firmei FLUID INSTAL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLUID INSTAL SRL este 21445958, iar codul de TVA este RO21445958. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007006121407, iar codul EUID este ROONRC.J2007006121407.
Unde are sediul FLUID INSTAL SRL?
Sediul social al firmei FLUID INSTAL SRL este în Str. Drumul Taberei, bl. OS 2, sc. 1, et. 5, ap. 23, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLUID INSTAL SRL?
Activitatea principală a firmei FLUID INSTAL SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FLUID INSTAL SRL?
FLUID INSTAL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 martie 2007, deci are 19 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLUID INSTAL SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 431). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLUID INSTAL SRL?
În 2025, FLUID INSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 18 mii lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLUID INSTAL SRL plătitoare de TVA?
Da. FLUID INSTAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 22 martie 2013. Datele au fost verificate la ANAF pe 14 octombrie 2026.