FLORIS SELF SRL
Str. GRADINITEI, bl. G1B, sc. B, ap. 18, Municipiul Pașcani, Iași
În 2025: cifra de afaceri 91 mii lei, profit net 70 mii lei.
Despre FLORIS SELF SRL
FLORIS SELF SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 1995 cu numărul J1995001831225 și codul unic de înregistrare (CUI) 8003860, cu sediul în Pașcani, județul Iași. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 30 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 91 mii lei (+1% față de 2024), un profit net de 70 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 307 mii lei la 91 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 8003860
- Nr. Registrul Comerțului
- J1995001831225
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 08 decembrie 1995
- EUID
- ROONRC.J1995001831225
- Cod poștal
- 705200
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 05.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 91 mii lei
- Profit net
- 70 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 121 mii lei
- Datorii
- 3.517 lei
- Active totale
- 125 mii lei
- Marjă netă
- 77,1%
+1% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 582 mii | 812 mii | 933 mii | 1 mil | 835 mii | 307 mii | 74 mii | 89 mii | 90 mii | 91 mii |
| Venituri totale | 582 mii | 812 mii | 933 mii | 1 mil | 835 mii | 307 mii | 74 mii | 91 mii | 90 mii | 91 mii |
| Cheltuieli totale | 536 mii | 737 mii | 905 mii | 994 mii | 800 mii | 334 mii | 42 mii | 34 mii | 16 mii | 6.927 |
| Profit / pierdere brută | 45 mii | 75 mii | 28 mii | 40 mii | 35 mii | -27 mii | 32 mii | 57 mii | 73 mii | 84 mii |
| Profit / pierdere netă | 38 mii | 67 mii | 18 mii | 30 mii | 27 mii | -30 mii | 32 mii | 53 mii | 60 mii | 70 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — |
| Active imobilizate | 3.844 | 2.308 | 4.532 | 4.150 | 3.759 | 3.197 | 2.805 | 1.614 | 1.497 | 1.380 |
| Active circulante | 118 mii | 147 mii | 106 mii | 108 mii | 112 mii | 56 mii | 81 mii | 104 mii | 111 mii | 122 mii |
| din care stocuri | — | — | — | 1.694 | 1.694 | 1.694 | — | — | — | — |
| creanțe | 9.862 | 118 | 5.391 | 883 | 7 | 49 | — | — | — | — |
| casa și conturi la bănci | 108 mii | 146 mii | 100 mii | 105 mii | 110 mii | 55 mii | 81 mii | 104 mii | 111 mii | 122 mii |
| Cheltuieli în avans | 1.612 | 1.614 | 1.672 | 1.726 | 1.616 | 1.345 | 1.546 | 1.760 | 2.163 | 1.439 |
| Datorii | 10 mii | 8.579 | 18 mii | 8.322 | 8.611 | 9.876 | 2.987 | 3.599 | 3.446 | 3.517 |
| Capitaluri proprii | 113 mii | 142 mii | 93 mii | 105 mii | 108 mii | 51 mii | 83 mii | 104 mii | 111 mii | 121 mii |
| din care capital subscris vărsat | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 | 300 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 409 din 542 în județul Iași și locul 10.630 din 14.554 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Iași
- TONALEX SRL · Pașcani93 mii lei · 1 ang.
- BYA RESIDENCE CONCEPT S.R.L. · Iași92 mii lei · 0 ang.
- UNIVERS METRO SRL · Iași91 mii lei · 0 ang.
- TIMIS MIT SRL · Iași91 mii lei · 1 ang.
- SLOW & SOUL FOOD S.R.L. · Iași91 mii lei · 1 ang.
- OSTI PROIECT COMPANY S.R.L. · Tomești90 mii lei · 0 ang.
- RIVUS INVESTMENTS S.R.L. · Iași90 mii lei · 1 ang.
- MATELIS GRUP SRL · Dorobanț (com. Aroneanu)89 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre FLORIS SELF SRL
Care este CUI-ul firmei FLORIS SELF SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FLORIS SELF SRL este 8003860. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1995001831225, iar codul EUID este ROONRC.J1995001831225.
Unde are sediul FLORIS SELF SRL?
Sediul social al firmei FLORIS SELF SRL este în Str. GRADINITEI, bl. G1B, sc. B, ap. 18, Municipiul Pașcani, Iași, județul Iași, cod poștal 705200, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FLORIS SELF SRL?
Activitatea principală a firmei FLORIS SELF SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820.
Când a fost înființată FLORIS SELF SRL?
FLORIS SELF SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 decembrie 1995, deci are 30 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FLORIS SELF SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 383). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FLORIS SELF SRL?
În 2025, FLORIS SELF SRL a raportat o cifră de afaceri de 91 mii lei și un profit net de 70 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FLORIS SELF SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FLORIS SELF SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.