FIX N GO FAST SRL
Aleea BARAJUL LOTRU, bl. N6, sc. B, et. 5, ap. 66, București Sectorul 3, București
În 2025: cifra de afaceri 1,5 mil lei, profit net 10 mii lei, 7 angajați.
Despre FIX N GO FAST SRL
FIX N GO FAST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2010 cu numărul J2010009111403 și codul unic de înregistrare (CUI) 27422384, cu sediul în București Sector 3, municipiul București. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1,5 mil lei (-17% față de 2024), un profit net de 10 mii lei și 7 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 1,4 mil lei la 1,5 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 28 septembrie 2010 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 27422384
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010009111403
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 septembrie 2010
- EUID
- ROONRC.J2010009111403
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 15.10.2026
din 28.09.2010
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil lei
- Profit net
- 10 mii lei
- Angajați (medie)
- 7
- Capitaluri proprii
- 685 mii lei
- Datorii
- 710 mii lei
- Active totale
- 1,4 mil lei
- Marjă netă
- 0,7%
- Cifră / angajat
- 218 mii lei
-17% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 51% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,6 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 1,8 mil | 1,5 mil |
| Venituri totale | 1,7 mil | 1,5 mil | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 1,9 mil | 1,5 mil |
| Cheltuieli totale | 1,6 mil | 1,4 mil | 1,2 mil | 1,3 mil | 1,1 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,5 mil |
| Profit / pierdere brută | 54 mii | 132 mii | 177 mii | 85 mii | -52 mii | 135 mii | 82 mii | 84 mii | 212 mii | 14 mii |
| Profit / pierdere netă | 52 mii | 112 mii | 163 mii | 72 mii | -62 mii | 121 mii | 66 mii | 68 mii | 161 mii | 10 mii |
| Număr mediu de angajați | 10 | 8 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 7 |
| Active imobilizate | 820 mii | 731 mii | 700 mii | 647 mii | 599 mii | 626 mii | 590 mii | 586 mii | 692 mii | 642 mii |
| Active circulante | 334 mii | 340 mii | 389 mii | 471 mii | 470 mii | 579 mii | 629 mii | 712 mii | 678 mii | 743 mii |
| din care stocuri | 34 mii | 8.299 | 41 mii | 40 mii | 29 mii | 46 mii | 58 mii | 2.667 | 15 mii | 39 mii |
| creanțe | 276 mii | 330 mii | 343 mii | 422 mii | 437 mii | 528 mii | 570 mii | 707 mii | 661 mii | 706 mii |
| casa și conturi la bănci | 24 mii | 1.660 | 5.443 | 8.193 | 3.780 | 5.307 | 1.658 | 2.085 | 2.002 | -1.730 |
| Cheltuieli în avans | 11 mii | 9.053 | 9.053 | 9.053 | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii |
| Datorii | 1 mil | 821 mii | 650 mii | 607 mii | 629 mii | 644 mii | 784 mii | 793 mii | 706 mii | 710 mii |
| Venituri în avans | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 | 366 |
| Capitaluri proprii | 125 mii | 259 mii | 448 mii | 519 mii | 449 mii | 570 mii | 446 mii | 514 mii | 675 mii | 685 mii |
| din care capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 242 din 1.208 în județul București și locul 1.388 din 9.974 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor.
Firme similare din județul București
- ADRIAN SI RODICA INVEST COM SRL · București Sector 51,5 mil lei · 2 ang.
- ANDRIES SERVICEAUTO SRL · București Sector 31,5 mil lei · 5 ang.
- 3UBU AUTO SERVICE S.R.L. · București Sector 21,5 mil lei · 12 ang.
- AUTO INDUSTRIES SRL · București Sector 21,5 mil lei · 4 ang.
- SELECT DIPLOMATIC GROUP SRL · București Sector 11,5 mil lei · 11 ang.
- MARBOG COMEXIM SRL · București Sector 31,5 mil lei · 5 ang.
- FIN CONNECT GROUP S.R.L. · București Sector 51,5 mil lei · 4 ang.
- HELIX AUTOMOTIVE S.R.L. · București Sector 31,5 mil lei · 4 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor
- 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4673 Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9532 Repararea și întreținerea motocicletelor
- 9540 Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
Întrebări frecvente despre FIX N GO FAST SRL
Care este CUI-ul firmei FIX N GO FAST SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FIX N GO FAST SRL este 27422384, iar codul de TVA este RO27422384. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010009111403, iar codul EUID este ROONRC.J2010009111403.
Unde are sediul FIX N GO FAST SRL?
Sediul social al firmei FIX N GO FAST SRL este în Aleea BARAJUL LOTRU, bl. N6, sc. B, et. 5, ap. 66, București Sectorul 3, București, București Sector 3, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FIX N GO FAST SRL?
Activitatea principală a firmei FIX N GO FAST SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FIX N GO FAST SRL?
FIX N GO FAST SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 septembrie 2010, deci are 16 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FIX N GO FAST SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 187). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FIX N GO FAST SRL?
În 2025, FIX N GO FAST SRL a raportat o cifră de afaceri de 1,5 mil lei și un profit net de 10 mii lei, cu 7 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FIX N GO FAST SRL plătitoare de TVA?
Da. FIX N GO FAST SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 28 septembrie 2010 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 15 octombrie 2026.