FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL
UNIRII, bl. 4P+E, Municipiul Buzău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 256 mii lei, pierdere netă 5.533 lei, 2 angajați.
Despre FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL
FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2014 cu numărul J2014000626106 și codul unic de înregistrare (CUI) 33548655, cu sediul în Buzău, județul Buzău. Activitatea principală este „Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)” (cod CAEN 8552). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 256 mii lei (-14% față de 2024), o pierdere netă de 5.533 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 87 mii lei la 256 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 33548655
- Nr. Registrul Comerțului
- J2014000626106
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 septembrie 2014
- EUID
- ROONRC.J2014000626106
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 08.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 256 mii lei
- Pierdere netă
- 5.533 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- -18 mii lei
- Datorii
- 108 mii lei
- Active totale
- 90 mii lei
- Marjă netă
- -2,2%
- Cifră / angajat
- 128 mii lei
-14% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în 2025; datorii mai mari decât activele (120%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 410 mii | 278 mii | 162 mii | 192 mii | 56 mii | 87 mii | 299 mii | 295 mii | 297 mii | 256 mii |
| Venituri totale | 410 mii | 278 mii | 162 mii | 192 mii | 56 mii | 87 mii | 299 mii | 509 mii | 297 mii | 256 mii |
| Cheltuieli totale | 365 mii | 313 mii | 177 mii | 181 mii | 61 mii | 93 mii | 300 mii | 343 mii | 294 mii | 259 mii |
| Profit / pierdere brută | 45 mii | -35 mii | -15 mii | 11 mii | -5.237 | -6.090 | -968 | 166 mii | 3.124 | -2.974 |
| Profit / pierdere netă | 41 mii | -38 mii | -17 mii | 9.562 | -5.883 | -7.676 | -3.959 | 161 mii | 444 | -5.533 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 7.897 | 15 mii | 4.663 | 13 mii | 10 mii | 8.685 | 2.786 | 122 mii | 90 mii | 58 mii |
| Active circulante | 77 mii | 39 mii | 22 mii | 22 mii | 6.828 | 8.837 | 8.006 | 17 mii | 28 mii | 32 mii |
| din care stocuri | — | — | 1.450 | 8.250 | 1.522 | — | 860 | 12 mii | 19 mii | 19 mii |
| creanțe | 1.500 | 19 mii | — | — | — | 3.550 | 1.050 | 1.050 | 2.550 | 2.550 |
| casa și conturi la bănci | 75 mii | 20 mii | 21 mii | 13 mii | 5.306 | 5.287 | 6.096 | 4.374 | 6.927 | 10 mii |
| Datorii | 188 mii | 196 mii | 185 mii | 183 mii | 171 mii | 179 mii | 184 mii | 152 mii | 130 mii | 108 mii |
| Capitaluri proprii | -104 mii | -141 mii | -158 mii | -148 mii | -154 mii | -162 mii | -173 mii | -13 mii | -12 mii | -18 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1 din 12 în județul Buzău și locul 392 din 1.635 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8552 – Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.).
Firme similare din județul Buzău
- NEXT STEPS AFTER SCHOOL SRL · Buzău196 mii lei · 3 ang.
- ANDELI FLOWERS SRL · Buzău173 mii lei · 1 ang.
- VISIGN ACADEMY S.R.L. · Buzău144 mii lei · 0 ang.
- FIERY CRYSTAL X S.R.L. · Buzău141 mii lei · 0 ang.
- STOICA MUSIX PROJECT S.R.L. · Râmnicu Sărat51 mii lei · 0 ang.
- MAGIA SUNETULUI MUZICII S.R.L. · Râmnicu Sărat41 mii lei · 0 ang.
- ALEXA DINAMIC SERVICES SRL · Buzău18 mii lei · 0 ang.
- WEE DANCE X-ZONE S.R.L. · Buzău17 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8552 – Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8551 Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
- 8552 Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 8569 Activități de servicii suport pentru învățământ
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL
Care este CUI-ul firmei FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL este 33548655. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2014000626106, iar codul EUID este ROONRC.J2014000626106.
Unde are sediul FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
Sediul social al firmei FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL este în UNIRII, bl. 4P+E, Municipiul Buzău, Buzău, județul Buzău, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
Activitatea principală a firmei FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL este „Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)”, cod CAEN 8552. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 septembrie 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0799 *** 580). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL?
În 2025, FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL a raportat o cifră de afaceri de 256 mii lei și o pierdere netă de 5.533 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, FIVE STEPS AFTER SCHOOL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 8 octombrie 2026.