Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

FIRE BRAV PROIECT S.R.L.

CUI 52650359J2025076737003

TUDOR VLADIMIRESCU, bl. 85, ap. 21, Loc. Petrila, Oraș Petrila, Hunedoara

În 2025: cifra de afaceri 6.100 lei, profit net 1.862 lei, 1 angajați.

Despre FIRE BRAV PROIECT S.R.L.

FIRE BRAV PROIECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025 cu numărul J2025076737003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52650359, cu sediul în Petrila, județul Hunedoara. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.100 lei, un profit net de 1.862 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52650359
Nr. Registrul Comerțului
J2025076737003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025076737003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Petroşani

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.100 lei
Profit net
1.862 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.362 lei
Datorii
1.610 lei
Active totale
3.972 lei
Marjă netă
30,5%
Cifră / angajat
6.100 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.100
Venituri totale6.100
Cheltuieli totale3.872
Profit / pierdere brută2.228
Profit / pierdere netă1.862
Număr mediu de angajați1
Active circulante3.972
creanțe500
casa și conturi la bănci3.472
Datorii1.610
Capitaluri proprii2.362
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 257 din 269 în județul Hunedoara și locul 15.707 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul Hunedoara

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 21.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8009 Alte activități de protecție n.c.a.

Întrebări frecvente despre FIRE BRAV PROIECT S.R.L.

Care este CUI-ul firmei FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei FIRE BRAV PROIECT S.R.L. este 52650359. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025076737003, iar codul EUID este ROONRC.J2025076737003.

Unde are sediul FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

Sediul social al firmei FIRE BRAV PROIECT S.R.L. este în TUDOR VLADIMIRESCU, bl. 85, ap. 21, Loc. Petrila, Oraș Petrila, Hunedoara, județul Hunedoara, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

Activitatea principală a firmei FIRE BRAV PROIECT S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

FIRE BRAV PROIECT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 583). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are FIRE BRAV PROIECT S.R.L.?

În 2025, FIRE BRAV PROIECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.100 lei și un profit net de 1.862 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este FIRE BRAV PROIECT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, FIRE BRAV PROIECT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52650359

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează